Stačí stůl 120x80 cm pro čtyři?

Máte někdo stůl pro čtyři (ne úplné štíhlouše :-D ) a stačí to na pohodlné stolování? Nebo koupě pak budu jednou litovat?
Odpovědět
my ho měli, dokonce nás na to bylo pět, a najedli jsme se, ale vím, že budu chtít větší pohodlí, když toho bylo na stole víc, už jsme se tísnili, takže budu volit 160 nebo 180cm stůl. Ale pokud ti jde o to, jestli se u toho najíte, tak ano. Pokud máte nějaký prostor v rezervě, zvolte větší, nebudete litovat. A nejlíp si zajděte do obchodu a sedněte si k tomu, hodně i záleží na tom, kde jsou nohy, pokud by byly úplně na krajích, tak to stačí, my je měli odskočené od kraje, takže pak se dvě židle vedle sebe opravdu tísnily
Odpovědět
my máme 125 x 97 atyp. na míru a klidně bychom volili i větší...těch 120 na 80 stačit bude, ale nic moc místa na něm nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud je nutné, stačí, ale na stůl se toho moc nevleze, když je třeba štědrovečerní večeře apod.
Odpovědět
My máme 125x85 a na běžný rodinný oběd to stačí. Volili jsme však roztažitelný stůl podle potřeby. Takže na štedrý večer a jiné oslavy roztahujeme a pak zase složíme, aby nám to nezabíralo moc místa. Jinak místa tak akorát. Luxus to není, ale dá se v pohodě najíst bez toho, abych šťouchala spolusedícího loktem do břicha nebo vypíchávala oči vidličkou. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme tuším taky 120 x 80 a čtyři se k němu celkem slušně vejdou.. Na společné obědy či večeře to stačí... Ale já mám rozkládací, takže ho můžu kdyžtak natáhnout na 150 x 80 a vejdou se mi tam i servírovací mísy na štědrovečerní večeři... v každém případě bych ale volila stůl roztahovací
Odpovědět
Profilova fotka
@johanka111 Někde jsem četla, že pro čtyři členy pro pohodlné stolování 140 x 90 cm:)
Odpovědět
Profilova fotka
V bytě mám přesně 120 x 80 a stačí na jakékoliv stolování ( a to máme poměrně velké čtvercové talíře). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u našich jsme měli 85x85 a čtyři jsme se najedli, doma máme 135x85 a úplně nám stačí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?