Jak čistit sedačku z imitace broušené kůže?

Zdravím všechny :-) Máme novou sedačku potaženou imitací broušené kůže (přesný název té látky si nepamatuju, ale je to teď snad nejpoužívanější materiál), je světle béžová a nevím si rady, čím vyčistit případné skvrny. Přítel ji koupil jako překvápko pro mě a samozřejmě se na takové "detaily" jako je čištění a tak v prodejně nezeptal :-) Nezkoušely jste náhodou ten nový Vanish na potahy? Viděla jsem reklamu, ale nevím, co by to s tou látkou udělalo... :-| Děkuji moc za všechny tipy!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta nahrazka brousene kuze se nejcasteji pojmenovava podle originalu, "alcantra". Ja ji mam v aute na sedackach v kombinaci s kuzi a na cisteni se mi osvedcila pena na calouneni ve spreji. Nastrikas na flek, houbickou vetres a pak jen vyluxujes. Pecka. Jinak pozor na vsechno, co je ostrejsi nebo hrubsi, napriklad opasek s prezkou, kamarad mi takhle poskodil sedacku na spolujezdci 8-( Mam tam "vyskrable" ty chloupky 8-(
Odpovědět
Jé tak díky moc, jsi zlatá ;-) Já jsem věděla, že ten název začíná na "A" :-N A kdes tu pěnu koupila? A pouští to pěkně?
Odpovědět
Profilova fotka
V tescu, mam jednu na calouneni do auta od Roxu a jednu nevim od ceho ;-) Pousti to dobre, dostala jsem s tim i ze stropu (tam mam alcantru taky) spinavou tlapotu, co mi tam udelal mechanik (nechapu jak) =-) Zkousela jsem z alcantry dostat propisku a kecup (mam doma zbytky latek z calouneni), kecup sel na ponekolikate, propisce se moc nechtelo a casem jsem ji vydrabala :-D
Odpovědět
Tak myslím, že to hned při první návštěvě Tesca koupím ;-) Potěšila jsi mě!! Každopádně myslím, že až si pořídíme děti, nastane čas pro přehozy :-D Měli jsme sedačku pár dní a můj otec ji "pokřtil" buchtou, takže dva maličké flíčky a mastné. Vzala jsem na to trochu jaru a pustilo to...Ale tu pěnu raději koupím ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
ahoj chci se zeptat zda máte někdo s čištěním textilní sedačky, máte nějaký tip na nějaký čistič? Malá mi poblila sedačku a já nevím jak se toho smradu z toho zbavit. Díky moc za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky, nedoporučuji sama čistit sedačku, zkoušela jsem to tuším Vanishem a vyžral mi barevné fleky..nejlepší je zjednat si někoho kdo se čistěním sedaček živí a nebo si půjčit ten specielní vysavač v nějaké prodejně s těmito věcmi..u nás ho půjčují např. v Grentu (jen nevím jestli je to místní firma, nebo mají pobočky po čechách..) Vyjde tě to tak na 150,- a sedačku máš vyčištěnou komplet celou a jako novou:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Mile damy nejlepe vam doporucuji firmu www.cistenikobercunj.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
Mohu na ni použít impregnaci podle návodu https://www.bytcentrum.com/clanek/jak... ?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?