Nové pravidlá pre fotky v profile

Profilova fotka
Mnohi ste si uz asi vsimli, ze sa sprisinili pravidla profilovych fotiek. Pozorne si, prosim, precitajte aka fotka je v poriadku a aka nie http://www.modrastrecha.cz/nastaveni/..., pretoze tie, ktore nebudu splnat pravidla, budeme mazat
Profilova fotka
a kdy uz nebudeme mit uriznute brady? :-D
Ducik, orizni si tu fotku sama na ctverecek, abys nemela kus nad hlavou a uriznutou bradu :-D Myslim, ze ctverate fotky asi zustanou.
Profilova fotka
ono toho nad hlavou moc nemam, musela bych zmensovat fotku a to se me zas nechce ]-(
Profilova fotka
Tohle je pakárna! Ořízněte si sami fotky... Já už vím kulový, kde jsem ji vylovil, je asi zaarchivovaná někde na CDéčku... A co to pravidlo? Kam to povede? Bude to tu akorát samá zelená panenka a modrý panáček. Nevím, co má tohle super pravidlo za smysl. Když někdo nechce ukazovat obličej, tak ať ho neukazuje (když nedá OK fotku, stejně tam bude mít siluetu). Navíc pořád se líp vyznáme v uživatelích a kamarádech z diskuzí, když tam bude fotka z dálky než když budou mít všichni jen siluetu. Sorry, mám Střechu rád, ale tohle je prostě buzerace! A práce pro adminy navíc...
A co je na tom tam hodit uplne jinou fotku? Vetsina uzivatelu s tim nema problem.
Profilova fotka
mmmk: Nechci, prostě nechci. A nemám plnej comp portrétek, zas tak rád se nemám ;-) Většina uživatelů ještě neznamená všichni uživatelé.
Jo, Hugo, ale kdyz nekomu treba na konikovi nebo na svatbe smazneme fotku, protoze neni vyhovujici (cast tela treba, pejsek nebo kreslena postavicka), najde jinou a da si ji do profilu. Vsak nemusis mit oblicej az tak moc zblizka. Nepovidej, ze nemas nejakou peknou usmevavou fotku treba z vanocniho vecirku :-D
Profilova fotka
Nehodlám to víc řešit, mám fotku ok, s uříznutou bradou se smířím. Vůči těm, kdo nechtějí zobrazovat svůj obličej, mi ale celé tohle pravidlo přijde unfair. Co budeme dávat příště? Rodné číslo???
Hugo, prece kdo nechce, nemusi zobrazovat svuj oblicej, vsak je to napsane v pravidlech ;-) Ale kdyz ma byt tohle server skutecnych lidi, pak jsou realne fotky na miste.
Profilova fotka
Jenže ti lidé třeba nechtějí být úplně anonymní. Třeba se jen chtějí prezentovat s partnerem, u domečku, jakkoli jinak... Takhle mají dvě možnosti - buď pohled do obličeje, nebo silueta (kdyby jich alespoň bylo víc na výběr). A já říkám, že pro orientaci v diskuzi je lepší nějaká maličká fotečka zdálky, než když nás tam bude dvacet siluet (v naší diskuzi už se tohle pravidlo dotklo několika lidí - dřív mi stačil pohled na fotku - i tu s nezřetelným obličejem - abych věděl, kdo psal, ale za chvilku se začnu ztrácet). Ale už končím, tahle diskuze nemá smysl, pravidlo se nezmění. Jen jsem chtěl říct, že se mi nelíbí, byť ho zrovna já třeba dodržuju. To nic nemění na tom, že mi nepřijde obecně správný. Je to user unfriendly.
Naprosto s Hugem souhlasím ..... Sama sebe fotit nebudu a pak se tady vystavovat :-| ..... ale jsem s tím smířená, zůstane silueta, co se dá dělat. Mám na práci jiné věci než se fotit, hrát si s fotkama, ořezávat si je atd. Mickeyho samo neuznávám, ale fotku ze svatby atd. bych brala jako normální a v pohodě.
martih, tak si sem dej nějakou fotku ze svatby ;-) stačí, když ti tam bude vidět do obličeje a ten obličej nebude velikosti špendlíkové hlavičky ;-)
Článek se načítá
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?