Vestavěné spotřebiče. Dle čeho jste vybírali?

Profilova fotka
Ahoj, potřebuju poradit, jakou máte zkušenost z vestavěnými spotřebiči, značky, která není až tak známá. Přemýšlíme i značce CANDY a nevím mám strach, ale ceny jsou nižší prosím poraďtre jaké máte kuchyňské vestavné spotřebiče a třeba i ceny...dík
Odpovědět
1
2
6
Ahoj, já tuhle otázku taky zrovna řeším. Nakonec jsem se rozhodla pro vestavnou troubu a MW značky Fagor. Ale zkušenosti ještě nemám. Ale přijde mi, že mají docela rozumné ceny. Ségra má troubu Fagor a je s ní maximálně spokojená. Taky jsem přemýšlela o Baumaticu.
Odpovědět
já vybírám podle zkušeností jiných lidí.. a podle značky kterou mají naši doma a je osvědčená.. např. známá má vestavěnou troubu fagor a nadává na ni kde může..protože jak vypoští trouba páru,tak jí to dlupuje dvířka nad tou troubou.. , další známá má myčku AEG a už ji dvakrát reklamovali, vždy něco s elektronikou...ale to třeba chytli zrovna tzv. blbý kus.. naši mají doma všechny spotřebiče od Electroluxu a maximální spokojenost.. já osobně jdu do varné desky+trouba od electroluxu, ledničku, pračku a myčku od Whirlpoolu a mw od Baumaticu, měla jsem vybranou obyč od Mory,ale Baumatic mě dostal těmi přednastavenými programy za ty samé peníze jak Mora.. Candy jsme měli doma pračku a frčela 12roků a bez problémů....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki holky tak my máme 5 let lednici Candy - jede bez problému, ale je dosti hlasitá. Takže na barák si ji vezmeme,a le potom už koupíme jinou značku. A ještě jsem slyšeala od kamarádky, která dělá na reklamacích v elektru, že teď výrobky Candy mají nejvíce v reklamacích, že vůrobu převzala jiná firma a jde to do kytek. TAkže asi nebrat. Nejvíce mi doporučovala Miele, ale je to fakt hodně o ceně. Kdyby člověk na to ty prašulky měl tak do toho taky pujdu. Je to prostě kvalita. Ale třebas v Německu ty Miele výrobky prodávají tak o jednu třetinu levněji než u nás. Tak kdyby tam člověk fakt zajel pro více věcí tak ušetří dostatek peněz. Myčku, troubu, varnou desku a odsavač par máme Fagor a taky bez problémů. Tak šťastnou ruku. x-)
Odpovědět
AEG a Electrolux jsou od roku 1994 spojeni. Dvířka se mě momentálně doma odlupujou, i když cedím špagety od té horké páry. Proto nebudu mít dvířka s fólií, ale dýhu. No a od Fagoru mám vybranou troubu s ventilovaným odvodem par, takže v tom by snad neměl být problém. Myčku budu mít AEG, a ledničku Electrolux. Ale nestojím si za tím, že tohle jsou nejlepší spotřebiče, nerozumím tomu a zkušenost nemám.
Odpovědět
my máme všechno Electrolux, má to skvělé spotřeby všechno máme A nebo A+, jako set jsme to měli o hodně levnější a já bych si to asi vybrala, aby kdyby to nebylo v setu. Máme příbuznou, co prodává bílé zboží, tak jsme to ale vybrali i na základě jejího doporučení
Odpovědět
veverka tak my mame pracku Candy, ale dost staru a je taka hlasita, ze az k susedom :-D Kamoska si teraz kupovala tiez od nich pracku a do mesiaca ju bezala reklamovat :-D
Odpovědět
A co tak Bosch?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme teď kupovali od whirlpoolu,původně by to stálo o 30 tisíc více,ale kupovali jsme to přes dno cézet a koupili,myčku,digestoř,elektrickou troubu,sklokeramickou desku a mikrovlnku,vše vestavěné za 34 tisíc,což je úplně super,candy znám akorát pračky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste zlatý díky moc za info, ale stejně nevim, právě koukám na reklamní akce co jsou sety teď jsou candy (myčka, trouba, skloker.deska, digestoř) za 25000,- + gps navigace což je dost v pohodě a akce mora (trouba, deska, myčka) 25000,- + zdarma jako bonus lcd televize asi 56cm nebo jak čekám jestli ceny nepůjdou ještě dolů, ale už nemáme moc času musíme zadat kuchyň a pokud si spotřebiče nebudemem brát od nich musíme je mít koupené předem takže rozhudejeme
Odpovědět
sinope: tak to bych šla spíš do mory.
Odpovědět
Profilova fotka
budu kupovat AEG, Bosch
Odpovědět
Profilova fotka
no já raději taky moru mám ted sporák a jsem spokojená na maximum
Odpovědět
Článek se načítá
My máme všechny spotřebiče Bosch, zatím naprostá spokojenost, jen tedy lednice je trošku hlučnější. ;-)
Odpovědět
Simope - když jsem vybírala spotřebiče a dívala jsem se na ty akční sety, tak když jsem si vyhledala info o jednotlivých spotřebičích, tak minimálně jeden z nich byl vždycky nějaký doprodej a u dalšího mi třeba neseděly funkce. A když jsem pak hledala zvlášť jednotlivé spotřebiče, tak ta akční cena byla lepší třeba tak o 1500,-, takže nic moc. Anebo měli v setu digestoř, která se mi nelíbila atd. Jinak já jsem si stanovila funkce, které by se mi u spotřebičů hodily (po zkušenosti s drahou pračkou, kde používám stabilně 3 programy jsem nechtěla platit za zbytečné funkce) pak samozřejmě podle designu a ceny. Takže troubu a el. varnou desku budu mít od Fagoru (nejvíce se mi líbily, cenově přijatelné a obchodníky doporučované). Myčka bude Bosch, tam jsme si připlatili - snad za kvalitu ;-) Digestoř bude Baumatic - nemyslím, že ji budeme nějak extra využívat a narazili jsme na dobrou cenu a poměrně slušný výkon, tak jsme to riskli, mikrovlnka bude Mora, šla bych i do nějaké neznačkové, jde mi jen o to, aby uměla rozmražovat a ohřívat a doteď mi sloužila neznačková, ale není vestavná. Ledničku máme už 5 let Whirpool - bez problémů, není hlučná, pračku Elektrolux asi taky 5 let - taky spolehlivá.
Odpovědět
Profilova fotka
simope,jdi určo raději do mory:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc moc děkuju za rady, i jsme přemýšlely o fagoru taky na to slyšim dost chvály, no uvidíme a co Karma značka znáte ji některá? není taky moc známá
Odpovědět
simope1 - Karma je česká značka, zaujala mě už před pár lety, protože měli plynovou varnou desku, která ale vypadala jako sklokeramika. Ale teď když jsem ji hledala tak jsem to už nenašla. Nevím, neznám nikoho, kdo by měl zkušenost, ani v elektrech, která jsme obešli tu značku neměli...ale zase vídám reklamy, takže se asi rozjíždí a časem o ní bude asi i větší povědomí.
Odpovědět
Profilova fotka
lucika: karmu nikde v obchodech ani neuvidis, je to firma, ktera dodova prevazne jen pres kuchynska studia, proto neni tak v podvedomi lidi.
Odpovědět
godi1-já jsem ji neviděla ani v kuchyňských studiích, ale tu značku znám z reklamy a z časopisů. Přesně jak jsem to napsala.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě Karmu nám nabízela v kuchyňském studiu říkla že je to dobrá značka, ale není tak známá
Odpovědět
Profilova fotka
lucika: u nas (Chrudim) nam ji tu nabizeli v kuchynskem studiu a prave nam pan rikal, ze to neni mezi lidmi moc zname prave kvuli tomuze Karma do beznych obchodu nedodava ale prave ze jen pres studia.. Mozna je to skoda, ze neni tak znama, protoze je to ceska firma a dobre firma...
Odpovědět
Mně právě před lety Karma zaujala tím, že měla tu plynovou varnou desku, která vypadala jako sklokeramická a když jsem to teď řešila na čem budu vařit, tak jsem ji hledala a už ji snad nedělají, protože jsem ji nenašla. Ten nápad se mi totiž dost líbil. Těžko říct, jestli se to neosvědčilo...Tomu i věřím, že je to dobrá značka, rozhodně bych více věřila české zn. než Baumaticu nebo Amice, které se běžně nabízejí...
Odpovědět
Profilova fotka
lucika: staci jen hledat:-) http://www.karma-as.cz/cs/spotrebice/... A varnou desku plynovou na sklokeramice dneska uz nabizi skoro kazdy vyrobce
Odpovědět
Ahoj,taky momentálně řešíme jakou značku zvolit u vestavných spotřebičů.slyšela jsem že by měly být všechny od stejného výrobce,že každý má jiný nerez,jaké zkušenosti s tím máte vy?u nás teda asi zatím vítězí Whirpool co říkáte?máte zkušenosti?
Odpovědět
godi1 - to jsou ale elektrické desky. Přímo v sekci plynových žádná taková není...buď tomu nerozumím nebo nevím http://www.karma-as.cz/cs/spotrebice/... A že takové provedení dnes nabízí skoro každý výrobce? Tak to fakt asi neumím hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
lucika: no to asi vazne nerozumis - plynove desky na sklokeramice tam jsou hned dve - Karma Design KH-64 GX a Karma Design KH-60 GR. jenom zapalovani je elektricke ale varis plynem:-) Nevim cim podpalujes plyn doma jeslti sirkama nebo pizoelektrickym zapalovacem. Pokud tim druhym tak na stejnem principu funguji prave tyhle desky. A ano, nabizi je snad kazdy vyrobce:-) http://www.ardo.cz/ardo/prodlistcz.as... http://www.whirlpool.cz/index.php?l=2... http://www.gorenje.cz/samostatne_pane... a takhle bych ti tu mohla vypsat odkazy na vsechny vyrobky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
godi1, já myslím, že lucika má na mysli desku, kdes vůbec nepřišla do styku s ohněm, protože ty hořáky byly právě pod tou sklokeramikou ;-) Vzpomínám si, že kdysi s tím přišli na trh(moje mamka po ní totiž pokukovala), ale pak se po nich slehla zem, takže buď o ně nebyl zájem, nebo udělali někde chybu a nefungovalo to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
spaagetka: no tak to nevim, to jsem nikde ani nevidela. POkud nechce prijit do styku s ohnem, tak potom jedine klasicke indukcni. Karmu jsem dost dlouho sledovala, protoze jsem nad ni uvazovala a nikdy jsem tam takove desky nevidela, ale tak mozny je vse, ze kazda mluvime uplne o necem jinem
Odpovědět
Bingo, spaagetka mě pochopila 8-) Ano, v Pěkném bydlení někdy z roku 2006 nabízeli plynovou desku, která vypadala jako ELEKTRICKÁ sklokeramika. Líbily se mi výhody levnějšího vaření na plynu a zároveň hladké desky bez hořáků. Tehdy stála kolem 25 tis. godi1 - asi jsme se spaagetčinou mamkou sledovaly Karmu déle než ty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucika: aha, tak to jo, to jsem vazne nikdy nevidela. Tak to se omlouvam.Tak pokud to uz nevyrabi tak jedine zkouset hledat dal a nebo vzit plynovou s horakama a nebo indukci
Odpovědět
1
2
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?