HOCI.cz kuchyně, nábytek, Jan Čižmárik, Varnsdorf

Dobrý den, ráda bych našla další poškozené klienty touto firmou. Prosím pište zde nebo SZ.
Odpovědět
Firma inkasuje zálohy na kuchyně, nábytek, slibuje objednání materiálu a práci na kuchyni, montáž následně oddaluje donekonečna. Pan Čižmárik je nespolehlivý, patologický lhář. Pokud někdo napíše negativní recenzi, snaží se dotyčného přesvědčit všemi způsoby, aby ji smazal.. Máme složené zálohy na kuchyň, spotřebiče a jiný nábytek na míru od května 2022! Peníze ani výrobky nemáme.
Odpovědět
@nejaga Dobrý den, dnes mám řešit s panem Čižmárikem další termín schůzky, tak jsem zvědavá, jestli mi do toho opět něco přijde. Stále doufám, že to dopadne dobře, alespoň v tom smyslu, že by nám vrátil zálohu. Tak dám vědět.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tak bohužel jsme také naletěli, pan Čižmárik z Hoci se stále jen vymlouvá a odsouvá termín. Kuchyň nám nedodal a teď to vypadá, že nevrátí ani peníze. Prosím, kdo má podobnou zkušenost, nechť se ozve. Děkuji
Odpovědět
@ajina200 Dobry den, to je mi lito, doted p.Cizmarik neposlal vsechny penize zpet. Na p.Cizmarika aktualne nas pravnik sepisuje zalobu..
Odpovědět
Dobry den, s firmou mam stejne zkusenosti. Touhle cestou bych se Vas chtela zeptat jak jste to resili?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?