Kuchyň 210 cm - jak ji sestavit, aby se tam vešlo vše

Profilova fotka
Prosím, potřebovala bych pomoct vymyslet kuchyni, kdy délka je pouze 210 cm (hloubka 60cm a rohová nesmí byt, protože kuchyň je průchozí) |-| Kuchyň bude z Ikei a potřebovala bych, aby se tam vešla myčka, dřez a trouba s varnou deskou. Nyní mám velkou rohovou kuchyň a vůbec nevím, jak takovou malou sestavit, aby se tam všechno vešlo ]-( Kdyby jste měl náhodou někdo čas a poradil mi, budu velmi vděčnáááá :-D
Odpovědět
@zuzazidkova ikea má na kuchyně pěkný plánovač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wenigh ano já vím, jsem tam už týden pečená vařená :-D ale prostě ne a ne to sestavit, aby se tam všechno vlezlo...tak teď tak troškou dofám, že někdo měl ten stejný problém :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně jak píše @wenigh, já si taky naplánovala kuchyň v jejich plánovači a šlo to jednoduše:-) Troubu chceš mít ve vysoké skříňce nebo klasicky pod varnou deskou? Rozměrově ti to asi vyjde na 3x60 cm skříňky s tím, že jedna bude na troubu, jedna na myčku a třetí na dřez s úložným prostorem plus jedna skříňka 30 cm, vzhledem k tomu celkovému rozměru bych to tak viděla bez vysoké skříně, aby tam byl vůbec prostor na odkládání, když část zabere dřez a varná deska...Takže asi pouze spodní a nástěnné skříňky...
Odpovědět
Profilova fotka
V těch 210 cm je i lednice?
Odpovědět
Profilova fotka
@jahooodka nene, lednice bude na druhé straně....jinak přesně jak říkáš, taky mě to tak napadlo, ale bohužel jsem zvykla mít dole skříňky se zásuvky, kde jsem měla talíře, hrnce atd a ted to budu muset mít nahoře ve skříních......kdyby to šlo udělat, abych měla dole aspon jednu zásuvku na talíře a koření :-(
Odpovědět
zasuvky by sli pouze v pripade, ze by se dala trouba nad mycku do jednoho vysokeho bloku. to by zabralo jednu 60, do druhe 60 by sel prostor pro drez - popr. by to mohlo byt jen 50 nebo 45cm, pokud by vam stacil drez mensi. no a na zbytku by mohly byt zasuvky, nad kterymi by byla varna deska. je to teda takove nouzove reseni, ale par kuchyni, kde byla takto trouba nad myckou, uz jsem videla. otazka je, jak by to konkretne u vas vypadalo opticky, kdyz by vlastne temer tretinu delky linky zabral vysoky blok.
Odpovědět
narychlo jsem ted nasla ukazku treba tady http://bydleni.idnes.cz/kuchyne-podle... na obrazcich je teda nejaka mensi kombinovana trouba, ale zase je mycka odsazena od podlahy o nejaky kus. takze pokud by byla mycka hned od zeme a na tom normalni vestavna trouba, tak by to vyskove vychazelo podobne.
Odpovědět
Profilova fotka
@maffi. @zuzazidkova to ovšem při vysoké skříňce zbývá minimální prostor pro přípravu jídla...když odečtu od 210 cm 60 na vysokou skříňku, cca 50 cm na varnou desku a cca 50 cm na dřez, tak zbývá 50 cm volné plochy, to je opravdu málo...
Odpovědět
@jahooodka @zuzazidkova s tim volnym pracovnim prostorem je to pravda. to uz je pak na zakladatelce, co pro ni bude vetsi priorita. zda zasuvky nebo vice mista na lince. otazka taky je, zda bude v mistnosti treba nejaky stul, ten by se dal pripadne pouzit jako pripravna plocha, ale porad je to jen takova nouzovka. ovsem pri delce 210cm to nikdy asi nebude uplne ono. kdyz uz jsme teda u toho vymysleni, tak co treba planek kuchyne, nebo vic info. treba nas jeste neco napadne jinak zajimava vec do malych prostor by mohla byt trojkombinace http://www.heureka.cz/?h[fraze]=trojk... ale nevim, jak by to bylo s funkcnosti. deska bude normalni, trouba a mycka mensi (nestudovala jsem to, ani nevidela nazivo - jen jsem to zahledla vcera, kdyz jsem hledala obrazek trouby nad myckou), takze zalezi, pro kolik lidi ta kuchyn ma slouzit a jak moc se v ni bude pect.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?