Pracovní deska do kuchyně, hloubka více než 600 mm

Profilova fotka
Ahoj, nemáte někdo tip, jestli je možné, popř. kde na Severní Moravě sehnat pracovní desku na míru o hloubce kolem 700 mm? A jak je to s cenou, jestli je o hodně vyšší než u standardní hloubky 600 mm?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se sehnat dá. Stačí se zeptat kteréhokoliv truhláře. Dražší samozřejmě bude. My jsme na kuchyňskou linku potřebovali hloubku 800 mm a nakonec jsme to po dohodě s truhlářem vyřešili spojem. Spoj není vůbec vidět. Jen doporučuji kolem dřezu - zvlášť pokud bude baterie vycházet z desky - tak pořádně tu díru zasilikonovat, aby ten spoj neboptnal a nezvedlo se to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmm1982 Zkus zadat do vyhledavace drevoprodej, pokud maji kuchynske desky, maji vetsinou i hlubsi nez 600mm. V Ostrave napr. Foxinterier, ti maji i hloubku 900mm a 1200mm (pro tloustku desky 38mm); desky tloustky 50 a 60mm maji v hloubkach 600 a 1200mm.
Odpovědět
@mmm1982 jak píše @lena.k, tak na tom foxinterieru je toho dost, já budu mít prac. desku od firmy Egger a ti dělaji hloubku 600, 800, 920, 1175mm ale rozdíl cen je značný. Chtěla jsem koupit tu 920, ale to mi napsali, že musim odebrat 10 ks, takže blázni (budeme ale kupovat jinde, než ve foxinterieru), tak nakonec koupíme 1175 a necháme si jí říznout na 1 m (tu musíme odebrat celou). V porovnání cen, tak ta 1175 je oproti 600 o něco víc než jednou tolik dražší za 1 bm |-|
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?