Jak zařídit TENTO balkon?:)

Ahoj, budeme se stěhovat do nového bytu a bude tam takovýhle prostorný balkon. A já vůbec nevím, jak ho zařídit, co zasadit, aby to vydrželo. Na zeleninu nejsem, spíš něco, co na balkoně přečká i zimu a všechno. Balkon je hluboký 3 a půl metru krát čtyř metry. Je orientovaný na jihovýchod, a ze západní strany je zeď. Sluníčko tam svítí od rána do cca 14.30, pak už je tam stín. Řeším hlavně jaké kytky kam dát, aby nestrádaly, kam třeba dát sezení, kam ne...Vím, že se vše časem ukáže praxí, ale já bych měla ráda i nějakou vizi, protože jinak mě nenapadá vubec nic, než tam ten nábytek a truhlíky tak nějak halabala dát. A to v případě kytek, které chci, aby tam vydržely, není jednoduché. K západní stěně bych dala určitě asi nějaké sezení, tam žádná kytka neporoste, ačkoliv kdo ví, můžu dát třeba břečťan? Bude tam sezení, malé pískoviště pro děti a zahradní truhla na květináče atd. jinak nevím.. fotky jsou vyfocené v 16.00 odpoledne, kromě dvou fotek s lešením. Fotky s lešením jsou pořízeny ve 14.00 odpoledne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?