Lesk,pololesk ci mat - kuch.linka

Zarizujeme maly byt 2kk,obyvak s kuch.linkou je jen 19 m2 a kuchlinka bude proti fr.oknu,ktere je na jihozapad. Z praktickeho hlediska uvazuji,jaka dvirka u kuchyne zvolit,na jakem povrchu ci jeste i ve spojeni s barvou,bude nejmin videt tzv.otapkani od prstu,pripadne cakance,atd. Nechci byt otrokem neustaleho lesteni,zvlast,kdyz bude v tomto pripade sedacka jen kousek od linky,takze jaky nejlip povrch a i barva,na kterych to uplne hned nebije do oci?
Odpovědět
Mam pololesk (Ikea Veddinge). Za me skvely stred, dobre se to udrzuje, odolava detem. Stejna dvirka mam i v obyvaku, v koupelne i v pracovne, jsem s nimi opravdu spokojena.
Odpovědět
My máme lesk a v domečku plánujeme také. Při absolvování "kuchyně na zkoušku" jsme se vyptávali na různé věci, včetně povrchu. Pán nám říkal, že mat je sice dnes celkem moderní, ale na údržbu je prý mnohem víc náročný než dvířka v lesku. Omatlaná mastná dvířka v matu jsou vidět víc než stejně znečištěný lesk, u kterého je to vidět jen v určitých úhlech. Pokud tedy samozřejmě na bílá dvířka někdo nesáhne rukou od něčeho barevného. To je samozřejmě potom vidět i na lesku hned na první dobrou. 😅
Odpovědět
Určitě pololesk nebo lesk. Mat je náročnější, ten jsem měla dříve. Momentálně mám pololesk a údržba skvělá. Záleží pak na vašem vkusu, co se vám líbí více.
Odpovědět
Také doporučuji lesk.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?