Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @mojsha Holcicky moc dekuju...Zatim jsme v krabicich...vsude jsou krabice a bordel...no doufam,ze to brzy poklidim a usporadam.Mazec.Ale domecek je krasny.A to okno nechybi;) Jak je tam ta telka tak je to o.k.:) Uf
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi užij si to :) my máme velký přesun v neděli, uvidíme kolik stihneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulinku taky,taky hlavne v klidku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova máme tu sněhu...pokud neroztaje do neděle, moc to na přesun nevidím ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja jsem uplneeeeeeeeeee zoufala stou kuchyni v kubisku 631 nezvetsen !!!!okno budu mit tak jak vy klasicky asi všichni a ještě i na druhé strane :-(((a proset nejde mi o vyresit :-(poradteeeeeeeeeeeeeeej...aa takyme zajima kde mate televize ?my totzi chceme dat telku na stranu kde je kuchyn uplne v tom zakladnim projektu u 631 nakreslena
Odpovědět
Profilova fotka
Luciii...nejak tomu nerozumim.Co ti s kuchynkou nejde vyresit.Andydrzka ma take nezvetseny modul a maji to moc pekne tak se inspiruj u ni...a nebo druha varianta je ze budete mit telku jak je nakresleno ve standartu v podoryse;) a ted jeste ta kuchynka,co tedy s ni?
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko to pocasi nas zkousi..Rdr chce zjistit jestli nase domecky jsou stabilni a neodfoukne je vitr;)No strasny pocasi....v praze taky snezi a vsude to bahno.Vcera jsem koupila vsem holiny.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ;-) Evi, náš první nákup v domečku byli taky holiny pro celou rodinu :-D Do té doby nebyly třeba, viď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 Lucko, taky jsem nepochopila, jak to s tou kuchyní myslíš - kde budete mít to druhé okno?? A budete mít pod schody spíž? My máme v 632 spíž ve standardu, ale u 631 je třeba myslet i na to .... nemáš půdorys?
Odpovědět
Profilova fotka
nene sppiz tam nebude no spise nechci moc tvar kuchyne U ale proste nic jiného nejde vymyslet
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 Lucicku urcite pujde treba Lko a na druhe strane jen treba policky a nebo ostruvek -modernu,u nas by to slo,zalezi jakou mate sirku kuchyne;)
Odpovědět
@luciana55 proč tam tedy dáváte to okno navíc?? myslím, že tam bohatě stačí to jedno standartní a další můžete mít u stolu jako ostatní, když tam budete cpát okno navíc, bude vám chybět místo na digestoř , v té malé kuchyni se to jinak vymyslet prostě nedá...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bzulenka @luciana55 nase kuchyn je celkem prostorna ale mame tu jinou dispozici.Urcite by slo to udelat s ostruvkem a digestor nad ni (teda zalezi na sirce kuchyne) okno zapotrebi neni. Krasne musi vypadat co mate vy Lenicko u stolu.Lucinko posly pudorys,at si to.muzeme lepe vybavit;)
Odpovědět
Prosím o radu ohledně digestoře. Jaký máte výkon? Vím, že nám na KS říkali, abychom si nepořídili nějaké plivátko, že to chce pořádný odtah a já se teď po digestořích začala koukat a nevím jakou vybrat.. Tak moc děkuji! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka ahojky...ja koukala na digestore s vykonem 700.to snad bude stacit.
Odpovědět
@evapetrikova @luciana55 Jestli jsem to správně pochopila, tak Lucka nebude mít zvětšeno o modul navíc. a ta kuchyńka je u nás tak tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka ahojky...ja koukala na digestore s vykonem 700.to snad bude stacit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jj lenicko myslim ze nemaji modul na vic.
Odpovědět
@evapetrikova díky ;-) kouknu na ně. A ještě prosím nemáte představu na kolik vyjde zateplení soklu u základovky?
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka Jj uz jsem se ptala.Meli jsme v planu,ze nam to udelaji fasadnici od Rdr co jsem s tak ptala tak pry kolem 20tis:( ptala jsem se naseho stavbyvedouciho a rikal,ze nekteri kluci tu cenu premrstuji...tak jsem zvedava co reknou nam za 14dni.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka presne tak budeme me mit kubis 631 zakladni verz nezvetseny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka klasicky je okno jen v cele kuchyne a pak v jidelne a my v jidelne zrusili a dali spemerem do kuchyne blize jedno okno jelikož to bude jizni strana tak tam chci mit aspoň jedno
Odpovědět
holkkkkyyyyy dneska jsme prodali byt..... v pondělí přišla paní a dneska se podepisovala kupní smlouva a ted o víkendu se stěhujeme snad jen do vánoc do podnájmu..... a doufám, že vše půjde podle plánu a budeme na vánoce už v kubisku.....
Odpovědět
@ztk gratulace!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk skvele:) take moc gratuluji;)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk ahoj, můžu se zeptat jak dlouho jste prodávali? Taky nás to čeká :-S
Odpovědět
holky děkuji
Odpovědět
kristyn.g - prodávali jsme ho dva měsíce a nakonec to bylo vše tak rychlé....
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi podařilo se :) zedření, ale šťastní, dnes první noc v novém domě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peti, tak ať se vám zdají jen ty nejkrásnější sny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?