Rozpocet od zednika

Dobrý den, chci se zeptat.. jedná se o výstavbu noveho patra na puvodni stodole. Obvod zdi 12x8 a vnitri uzitna plocha bude cca 72mčtverečních Zednici mi odhadly cenu za hrubou stavbu 400 000, bez strechy jen za hrubou stavbu.. Bude se delat venec+ kousek zakladove desky 12x2 m obvodove zdivo plus zdivo ze ztraceneho bedneni do L 20x3,7 m a izoloce, Zednici by byli 3 Chtel bych vedet nazor zda je cena adekvatni ? dekuji za vase nazory
Odpovědět
Zkuste poptat jeste u jedne party - pro srovnani. Ty ceny bohuzel budou mnohem vyssi proti lonsku, protoze drevo i kov slo dost nahoru.
Odpovědět
Ta cena je hodně ujeta, spočítat materiál a odečíst od 400 tis,vyjde cena práce. Za hrubou stavbu jednoho patra max 100 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@milan1965 tak super, to rovnou můžete nastoupit 🤣
Odpovědět
@ozzy77 vas nazor je tedy kolik? Jako přijatelná částka
Odpovědět
Před třemi lety jsem pomáhal stavět bungalov 20x10m dva zedníci si za obvodové zdi vzali 50 tis, příčky jsem dělal já
Odpovědět
Samotné vyzdění obvodu 12x8m je na cca 120 až 150hod. Z dalšího Vašeho popisu ale nevím, co tam přesně budou dělat, jak to bude vypadat. Navíc bych tam očekával ještě nějaké nestandardní práce, když je to na stodole. Tudíž těžko soudit, pokud je to cena s materiálem, tak to může být cena přiměřená.
Odpovědět
@martin_s Ne tato cena je pouze za práci, Jedná se o jednoduchou stavbu na stodole vznikne jedna kostka jedno patro
Odpovědět
Profilova fotka
@monastepa Tak pokud je to bez materiálu, tak to je mega přestřelené....Nám jeden zedník loni postavil sám celý bungalov za 130 tis. (obvod + věnec + příčky).
Odpovědět
@monastepa Optimal 150tis
Odpovědět
Rozpočet od stavebníka: Materiál: 1 043 000Kč Práce: 559 000Kč Doprava mat: 78 200Kč Je to za hrubou stavbu bez oken a střecha bude plocha z železobetonové desky 20cm. Bez spadového polystyrenu, bez střešní folie a plechování. Užitná plocha je 70m2. Jedno patro. Docela rakety ty ceny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?