Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak co, jak to jde...?
Odpovědět
Profilova fotka
těžko říct takhle z hlavy narychlo ... člověk neví, ptát se nechce, lidi nepoví, člověk se nedoví :-D já si dala týden pauzu ... a o víkendu jsem byla s dětma na srazíku, tak jsem si jako hooooodně tu hlavu vyčistila :-D :-D :-D a dneska sousedům poslala konečně ten seznam věcí co je potřeba ke stavebnímu povolení, taky už jim to slibuju měsíc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka no.já jsem vsechno zastavila do tý doby nez budem vedet vysledek s tou hypo.. kdyz nás zazdí..tak pak je času dost :-S jedinny co je jistý je, ze bude jinej dum, ted jen jak a co:-) a najit nejakou projekční kancelář, přijde mi, že snad v budějkách žádná neni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My na ty sítě měli napodruhý Uniprojektu, ti byli v poho, ale jaký dělaj baráky nevim
Odpovědět
Profilova fotka
tak já uz studii mám, takze to staci prekreslit pro urady stravitelný fáze
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je to v prdeli... mam spouuuustu času na vymyšlení kravin...uplně nás zatavili, sme v registru, a dokonce oba, takze nam žádna banka nepujčí... já sem tam kuli 20kč který jsem přepálila do minusu a do 3hod jsem je uhradila( hned mi volali at okamzite uhradim) a manza je tam kuli tomu ze sice mel dluhy(coz jim tolik nevadilo) jako to, že přepálil ty limity co tam měl, a tim pádem je pro ně neplatič a tečka.. sice je pozitivni že dluh máme 0 ale co nám je to "platný".. i ta hypotekářka mi řekla, že je to prostě v prdeli, a že je jen jedinná moznost jak mít hypoteku- a to, ze by mi pujcili na rodice.... ale to je proste nereálný.. takže sbohem dome minimálne na 3roky :-( :-( :-( :-( sem uplne zoufalá
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka :-( tak to teda fakt nezní pozitivně :-( nepomoh by ani žádnej vysvětlující dopis ? já vím že jsem tenkrát psala nějakej že mi neodečetli splátku, jak byl přestupnej rok, tak to prostě nějak neodešlo v únoru, ale pak jsem to hned uhradila a napsali jsme dopis, že bla bla bla, dobrozdání.. :-( to fakt nezávidim tohle :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka no bohuzel nepomuze, ptz na tomhle se nedá co vysvetlovat.. ten limit prepaloval opakovane.. proste porád, prakticky az do letosniho dubna.. takze se nemá ani smysl snazit.. no je to spatný, ted mi prijde ze mam kolem sebe tunel, a vse dunní a vse mam zamlzený.. takovej stav" a co ted?".. no nevim.. asi budu proste celý ty 3 roky setrit jak vzteklá... jenze co mi to bude platný..za 3 roky budu uz 100% na materský a to naopak nebudu mit poradnej prijem na takovou castku kterou potrebujem...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak já se s Váma jdu taky rozloučit, dneska odjiždíme na dovču, takže se ozvu-doufám s čistým mozkem, na konci června..papa
Odpovědět
Profilova fotka
užijte si to moc ;-) já se před chvílí dozvěděla, že paní na stavebním úřadě prý byla nemocná, takže stále ještě to na desku nedala ... takže nejmíň tři týdny v prd..... :-( a to jsme si mysleli, že přes ty svátky už budem kutat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já už vážně nevim, ona to tam pořád nedala .. každej říká nestěžujte si nebo to nebude nikdy ale mě tohle už jako fakt nebaví :-( jako jak mám potom objednat firmu ? když teda nevím dne ani hodiny ? :-( co jim mám říct ? my to od vás chcem postavit, chcem letos, ale počkejte až se paní na úřadě dobře vyspinká a dá nám stavební povolení ? nebo lépe řečeno, dá jeden blbej štempl na hotovou věc a pověsí jí na net, aby to mohlo ouředně projít :( kruciš já mám takovej vztek ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak hlásím že jsme zpět:-) a hlavu teda nemam vubec čistou..naopak pěkně zamotanou... @kousinka no to je teda pekná kráva! a neslo by za ní dojít, ze na co teda čeká? jestli se neco deje nebo co? taky má nejakou lhutu kdy se má vyjádrit ne?
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka jako jak prepalil limity? u ceho? nejak nechapu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote u kreditky a u uctu.. mas tam nejakej minimalni stav.. nula, minus tisic apod... a on to proste prekrocil... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vítej zpátky @alkapinka ;-) jinak hlásim že už visíme, teď se jen rozhodujem, jestli až to sundaj, jestli ještě ty dva týdny, než to nabyde právní moci, počkáme a nebo vyjedem aspoň udělat skrejvku :-( když to vidim... tak jsme asi jediný poctivý blbci v cb :-( každej říká, já dávno měl základy a papíry teprv přišly :-D a jestli my brzy nezačnem, tak se asi rozvedem - petr má představební horečku, to je vám holky peklo :-( je nadrbanej jak stepní koník, v pátek jsme obíhali firmy, cihly, pak okna (to budu muset trochu porovnat, zjistila jsem že střešních tam máme 17 !!!!, přitom by jich podle norem stačilo tak deset ) ... tak to byl spokojenej, jenže sobota neděle nic a už jsme se hádali v jednom kuse kvůli kravinám :-( v neděli jsme byli ještě v jednej firmě v géčku, večer mu poslali hned nabídku, tak byl zase spokojenej ... zešílim z něj :-D
Odpovědět
@alkapinka a proc to prekracuje, kdyz chcete hypo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že předtím to překročil ... ostatně tohle je předpokládám překročený razdva .. já třeba zas čekala na potvrzení že nedlužím nic na daních ... nevěděla jsem že po dvou letech se pozastavenej živnosťák automaticky obnovuje .. a tím pádem bych teoreticky měla podávat daňový přiznání ne ? .. tradááá ... naštěstí dobrý..
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka presne tak... noo tak to je tea pekný, jeste ze jsem si ho pred tema x lety nechala rovnou zrušit..:-)taky si říkam ze sme jedinný poctivci. Kolegyne do me v prai porad sila, jak oni si postavili na cerno, jaká brnkačka, pak že to sli teda nahlásit a ze dostali uplne tu základní pokutu nejakych tisic korun, taky brnkačka... a pak se me nejlepe 2x denne ptala jestli uz stavíme.. fakt na palici.. tak uz jsem jí ráznš rekla ze je trapná, a at me nechá bejt :-N Takze vám gratuluju a tiše závidim.. i když.. nejak moc dobre jsem se stim srovnala že mi ten baracek mit nebudem... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka hele nech to uležet ;-) prostě teď třeba není souzenej, ale pak bude něco lepšího ;-) se mi to kecá co ? ale na druhou stranu, já můžu :-D taky jsme tři roky čekali a teď už mi to ani nepřijde ... jo poctivci, kašlu už na ně fakt, někde jsme vyčetli že územní rozhodnutí má bejt do 40 dnů vydaný, stavební povolení do 60ti.. i kdyby to chtěli počítat za sebou, byť jsme to měli spojený, tak stejně je to 100 a to už od 19 března je taky dávno :-( kdybysme tam měli nějakou chybu, nebo námitku, nebo jakejkoliv problém, ani neceknu :-( zítra prostě navezeme nádrže na parcelu a příští týden v pondělí, jak to sundaj z nástěnky, dotaz jestli byla námitka, pokud ne, od koho taky asi že jo ? ... tak bagr vyráží, aspoň strhnout skrejvku .... mám jako zase čekat celou stavební sezonu než se na ouřadě rozhoupou ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Hele, co já vím, tak existuje i nějaký stavbení povolení mlčky a to je nějak do 60ti dnů, že ti buď pošlou zamítnutí a nebo je to prostě v cajku. Tak asi se u vás mlčí u územního rozhodnutí :-D Tak začněte mlčky stavět a pak i mlčky bydlet a bude. Ono v naší zemi to tak mlčky všechno důležitý vždycky proběhne.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je u ohlášky, to hrozilo sousedovi :-D ale poslední den co měli šanci mu volali, ať si dojde pro papír, že má hotovo ..
Odpovědět
Profilova fotka
no aspoň že ty sítě se nějak hly.. teď jsem se zase vytočila, potřebujeme tam prodloužit tu silnici o 1,4 metru, aby se dobře vešly ty poslední přípojky (v 200 metrech slepý ulice na konci mi to přijde jako prkotina, pozemek je obce, ta s tím problém nemá) jenže ten ichtil na dopravě to prostě zasek, že to nepovolí ... takže přeprojektovat celý... to by se fakt jeden pominul :-( chápu že se musí dodržovat nějaký pravidla, ale my tam máme obratiště jak na letadlo, parkovacích míst jak u makra, když vidim co se postavilo všude jinde, v mokrym teda rozhodně rozhledový trojúhelníky takhle neřešili :-( tam jsou dvoumetrový betonový zdi a cajk, my nesmíme mít ploty vyšší než pár cm, aby prej bylo vidět při vyjíždění !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Já si myslím, že máte pod pozemkem ropu. A voni to ví a proto vás odsud všechny chtějí vyštípat, abyste na to nekápli dřív než oni. Jinak si celý ty byrokratický machinace kolem "pár baráků" neumím nějak vysvětlit.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie :-D :-D :-D :-D tak ropa to neni :-D :-D leda fakt ten dinosaurus ... jinak jsme si říkali, jak je možný, že soused dole a soused úplně nahoře má tak šílený limity radonu a my uprostřed skoro nula :-O no už to víme :-D tak ta nejblbější skála totiž vede vlastně nejvíc přes náš pozemek :-D tahne se od prostředka silnice pár metrů rovně a pak se stočí na náš :-D a samozřejmě nejvíc jí je tam, kde jsme museli těch osm metrů do hloubky s kanalizací že ? ... jo a musim vám povědět, jak jsem o víkendu už fakt bouchla :-D ty tři roky co máme pozemek koupenej, tchyně otravuje s tím, že nejdřív se musí postavit kadibudka, ale opravdu co týden to slyšíme.. a když s tím začla zas, tak jsem zařvala, že chcát budou beztak u plotu a srát si přinejhorším dojdou do hospody !!!! ... jako ano, je v plánu, ale jako kdyby na tom stál svět ... a já musím vyřešit, kolik oken budu mít ve střeše !!! a ne kam si manžel dojde ulevit :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda:-D:-D:-D tchýně dobrá:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak dneska jsem byla příjemně překvapená :-D firma Best poslala katalog - na moje jméno, úvodní dopis a katalog je vyloženě v "holčičím" duchu :-D mám prej se přijet podívat a vybrat si betonový věci :-D to je moc hezký, že už tuší, že u nás vybírám já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to jen říct slušně ? :-D :-D píp píp pííííp já jsem ale píp spálená :-D ale nádrže jsou umístěný, teď už jen do nich dostat vodu ... teda zbytek, půl už je...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi připadá, že už nám to stavební úřad snad dělá fakt schválně :-( dneska nás měli sundat z nástěnky, už tak tam jsme díky svátkům o pět dní dýl než bysme měli bejt a prý to sundají až zítra ... mám chuť tam opravdu udělat točo ... jestli nás nechávaj vycukat a čekaj že začnem stavět bez povolení aby nás mohli pokutovat, nebo fakt nechápu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
krucišpísek teď jsem se tu ale vyvztekala :-D blbej chytrej word :-D potřebovala jsem vypsat dodatek ke smlouvě, abysme tam přidali další lidi a hodinu jsem se tu trápila s číslováním :-( ten chytrolín si to tam házel jak se mu zlíbilo, zlatý ruční číslování přes tabulátory :-D musim si to pořádně aspoň třikrát uložit někam, abych to nemusela kvůli tej poslední parcele potom vypisovat znova :-o =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Tywoeee...kousi? Tak už? Na vaše první rejpnutí se tu čeká víc než na to, až se vylodí Ema :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?