E-shop Barvy online. Byli jste spokojení?

Profilova fotka
ahoj, mám na vás dotaz - nakupoval jste někdo přes tento eshop? byla spokojenost? případně kde jinde pořídit levně barvy? jedná se nám o bílý primalex plus a barvy cow od duluxu ..díky každému za zkušenost
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Všechny tyto obchody jsou drahé a navíc velmi omezený sortiment.Všude prosazují PRIMALEX a přitom celá jejich řada nestojí za nic.Nejlepší řešení je to vzít na nějakého malíře.Já osobně mám -20% nákup ve velkoobchodě a třeba ten JUB EKONOMIK,který je s PRIMALEXEM nesrovnatelný mám za nějakých 390kč.Samozřejmě mu musíte dát něco vydělat,ale upřímně nerozumím tomu,proč si lidi malují sami,když na tom skoro nic neušetří.
Odpovědět
Profilova fotka
proti primalexu nic nemám, měli jsme ho jednou a vyhovuje. objednávat z eshopu chci hlavně kvůli barvám dulux, které také nejsou všude k dispozici. myslím, že 480kč za 5l kyblík mi přijde ok .. pro zajímavost - za kolik by si ho mohl mít ty?
Odpovědět
Vše tak okolo -20% a to má každý malíř,který nakupuje někde ve velkoobchodě.Další věc je DPH to je dalších -20%.Jak říkám kupovat barvy a platit plnou palbu je hrozný.Je škoda,že nemáš známého malíře,každý by si papír rád vzal a měla by jsi slevu. :-)
Odpovědět
maitland: "Všechny tyto obchody jsou drahé a navíc velmi omezený sortiment.Všude prosazují PRIMALEX " a) nikdo tam nic neprosazuje b) ja tam nakoupil pouze HET (plus neco dalsiho na plot) c) sortiment maji siroky, coz bys vedel, kdyby ses obtezoval a navstivil obchod nebo jejich web d) drazi rozhodne nejsou Krom toho mam jiny zkusenosti s remeslnikama. Casto jim je jedno, za kolik nakoupi material, protoze to stejne zaplati zakaznik. Casto je zakaznikovi jedno, jaky material remeslnik pouzije. A v neposledni rade remeslnik by casto i levne nakoupil, ale neni schopny nebo ochotny shanet. Cest vyjimkam. Pominu to, ze machrujes s cenama a nenapises jestli je to za deka nebo za tunu. Priste to zkus lip.
Odpovědět
Profilova fotka
@jc souhlas :) nevím zda si tam něco kupoval, ale já už mám teda objednáno :) kumunikace zatím super, bohužel dodání nemůže být kvůli možnosti zmrznut barev. a přestě jak píšeš - nikdo mi nic nenutil - vybrala jsem si sama co jsem chtěla. výrobků mají dost - teda na můj vkus měli to co jsem chtěla já tj. dulux + primalex a drahé - nevím kde jinde bych lítala, ale když jsem si zjistla cenu v obi + v prodejně barev v plzni jsem tu cenově níž .. ted jen bezproblémové dodání a bude tu supééér
Odpovědět
Jsem rád ,že je spokojenost,ale bohužel si stojím za tím co jsem již napsal.Protože je to moje denní rutina,snažím sem občas zde hodit dobrou radu.Pokud lidi chtějí PRIMALEX,snažím se jim to rozmluvit,protože vím za co stojí a když vím,že existují ve stejné cenové relaci barvy mnohem lepší,bylo by škoda to nezmínit.Příkladem může být REMAL EKONOMIK,což je barva s pojivem PVC(cena od 320kč/15kg) JUB EKONOMIK(350/15KG),které mají vyšší bělost a hlavně kvalitní pojivo(lépe otěruvzdorné).Výbornou alternativou je taky FARMAL sněhobílý(od 320kč/15kg)taky s PVC pojivem.Nemohu zapomenout i na HET KLASIK který je trochu dražší(od 420kč/15kg) ale má největší bělost ze všech zmíněných.Bohužel PRIMALEX má u nás pořád marketingově tak navrh a výrobky již neodpovídají kvalitě,že si budeme muset ještě počkat,než se i ti menší prosadí.Co se týče těch obchodů,doporučuji chodit tam,kde nakupují malíři ,tzn velkoobchody a koupit větší množství.Barva ,pokud je uzavřená se nezkazí ani za pět let.Kupovat přes OBI,BAUMAX nebo přes E-SHOP je s prominutím blbost.Nevím ,jak je to u jiných řemeslníků,ale mě rozhodně není jedno kolik stojí barva.Za m2 se počítá barva +práce dohromady a s cenou abych se udržel na trhu nic neudělám,musím být co možná nejlevnější a například JUB mám přes oficialního dovozce do ČR. :-)
Odpovědět
Podle tebe je blbost kupovat drahou barvu na e-shopech, ale treba ten Jupol Ekonomik 15kg tam maji za 303Kc s DPH - tys psal v prvnim prispevku 390 a v tom poslednim 350. Toho HETu Klasik jsme tam nakoupili pres 100kg v ruznych balenich, cenu jsem v te dobe porovnaval s jinyma specialkama i s marketama a byli nejlevnejsi. Na hlavni strance maji info, ze pujdou s cenou dolu, kdyz najdes nekde levneji (nemam vyzkouseno - nebyla potreba). Jestli ses lepsi, je te na malovani skoda - zaloz si obchod ;-)
Odpovědět
Omlouvám se za nedorozumění,jde o cenu bez DPH a překlep místo 15kg mělo být 25kg za JUPOL EKONOMIK.Od nového roku dochází k velkému zdražení téměř u všech výrobců barev,takže zdraží REMAL,PRIMALEX,HET akorát JUB má výborný marketing a již brzy ovládne zdejší trh s barvami.Tyto ceny jsou přímo od oficialního dovozce firmy JUB a žádný e-shop,Baumax apod. nemůže být nikdy levnější.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?