Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Bombaaa :) Uz nic! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A mne prisel baiiiceeek x-) Omacnik. Je fajn, jenom by mel asi stat rovne a ne se kynklat s vuli na jedne strane 0,5 cm, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A co s ním chceš dělat? Zatížíš ho květináčem?
Odpovědět
majo, moc pěkné, nech to tak.
Odpovědět
no.. trochu ve tmě, ale lepší než nic. Teď už se s tím znovu patlat nebudu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hezka fotka, to se ceni :) Chtela jsem misu na ovoce, ale prazdny na polici vypada taky hezky.. :))
Odpovědět
Profilova fotka
majo, sáňky jsou krásné x-) já bych je nechala tak, jak jsou teď. Jak jsou veliké? Vypadají jako malinké
Odpovědět
Profilova fotka
Co chystate k veceri? U nas je lednice vybilena, manza aspon doveze vajicka, z toho uz snad neco vymyslime :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mrknete semka, vkusnej domecek....i kuchyn tam maji fesnou http://bydleni.idnes.cz/z-paneloveho-...
Odpovědět
Profilova fotka
Fab, tak jsem ti je změřila 94x30cm. Jsem ráda, že se Vám líbí, ještě jim musím vymyslet to správné místo. :-) Yanni, ráda tě poznávám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tento týden učící se slaměná vdova, takže pro vaření moc času ani chuti nezbývá. Včera pizza, dneska k obědu v menze drůbeží steak. Večer si udělám rizoto s jarní zeleninou. Rychlovka :-) Navíc po té pizze trochu odlehčení pro tělo :-)
Odpovědět
Zdravim a soucasne slintam nad vasimi poklady. Ja jsem zas v jednom kole, na bydleni dojde az o vikendu :-N :-D Hlidam si ten retro kavovar na ebay. Tak snad to klapne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, dneska vůbec nestíhám, jen vám radím - kupte si nový mb, budete nadšený ;-)
Odpovědět
ikarkulka: jojo, taky jsem psala.. asi si koupim další.. prvni vytisk je uplně poslintaný :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
jo ene, nevim kdy ta tchýně slaví.. ale co jí koupit nějakou sadu na ,,zahradničení" ?
Odpovědět
Profilova fotka
Slavi ve ctvrtek. Naradi me napadlo (maji hezke v Marks&Spencer, ze :), ale moc casto se v hline nehrabe - max. presazuje kytky doma a venku pleje skalku, ale tam to nebude zadne drama.. No proste by to neuzila. Ale objevila jsem toto http://www.centrumbabylon.cz/webview.... za 550 Kc neomezene treba cely den x-) Urcite tam pojede s tchanem, takze mu koupime ten zaklad za 550 a tchyni wellness poukaz - "jednorázový vstup do Wellness centra bez omezení délky pobytu a aquaparku 1x kúra v solno-jodové jeskyni 1x terapie na relaxačním lůžku" Ji to normalne zavidim :-D
Odpovědět
ene, úplně se tam vidím :-| chci takyyy a ještě aby mi k tomu dali nějaký dobrý jídlo a pití :-D v tom aquaparku jsem byla (k narozinám :-D ) a supr. Sice celý ten babylon je šílený nevkus a kýč na každém rohu, ale nakonec mi to vůbec nevadilo :-D
Odpovědět
tu fotku dám někdy nějakou světlejší, pokud (až) mi lenost dovolí... i na tuhle jsem musela čekat dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Yann, kdyz mi ji posles na mail, tak ti z ni svetlou udelam :)) Jit spat v pul druhe a budicek v sest, neni nic lepsiho :) I kdyz dneska mam pocit, ze snad je to i dobre. Do noci matlam obrazek a pak spim jeste s rukama nad hlavou - asi nemusim popisovat, jak me boli zada a ze sotva lezu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
K cemu je dobre toto? http://www.modrastrecha.cz/album/view... To musi byt silene neprakticky, ne? =-)
Odpovědět
díky ene, to je dobrý, já si to tam hodím, až tady dokončíme ten výběr všeho možnýho :-S Ta fotka měla 6 mb, seděla jsem ve vláčku v těch Solvayových lomech, tak vynikl ten stín od stříšky :-D To je pečící vozík, plechy a rošty se zahákávají do dvířek, která se vysunují jako šuplík, takže nemusíš mít chňapku, máš obě ruce volné, nemusíš se moc ohýbat. Má 60 a 65 litrů. Nevýhoda je, že nemáš přístup k plechu zpředu. Jen shora a ze stran. Hrozí popálení o stranu otevřených dvířek, když strkáš ruce k pekáči mezi otevřenou troubu a ta dvířka. Pokud máš troubu na konci linky, tak k vysunutému vozíku můžeš už jen z jedné boční strany a shora.
Odpovědět
vozík od Siemense mají právě vystavený v Datartu nas Zličíně (mezi ikeou a tescem)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mozna pri peceni cukrovi, ze ma clovek otevrenim trouby prehled o vsech plechach naraz, ale ten pristup zni desive... A treba u kynute buchty bych se bala, ze ji takovym vytazenim a prudkym ochlazenim zdrcnu. V normalni troube otevru, podivam, pripadne vysunu na krajicek a zas vratim.. Mi to prijde jako snazit se byt originalni za kazdou cenu :-S
Odpovědět
ono tady by to asi taky stačilo jen trochu povysunout.. nebo je koukat přes sklo, nevím no... Na pečení na více úrovních ale potřebuješ dokoupit speciální rošt, jinak jak je to zaháklé nad sebou, tak k těm spodním plechům nemůžeš. Na to jsou lepší výsuvy. Tady u tý je dobrý, že jí otevřeš jak horní šuplík, skoro se neohýbáš a máš obě ruce volné. Jenže jima musíš sahat mezi ta otevřená dvířka a troubu a když je všechno rozpálený...?
Odpovědět
Profilova fotka
No prave, smysl mi ouplne unika :-N
Odpovědět
cenově je na tom stejně jak ostatní trouby od nich
Odpovědět
na první pohled může okouzlit tím neohýbáním se :-N na druhý už asi ne.. já mám navíc troubu na konci linky, takže bych měla přístup jen shora a z jedné strany :-N
Odpovědět
Profilova fotka
V dnesni dobe, kdy si kazdy druhy dava troubu do vysky, dam radsi prednost tomu, nez tomuhle prapodivnemu vymyslu :-N
Odpovědět
:-D :-D no.. a teď si představ, že jsem byla v kuchyňském studiu, kde měli ten pečící vozík namontovaný do úrovně očí.. :-N A to nám ještě říkali, že nám navrhnou linku, ať jim věříme. Tak jsem jim řekla něco v tom smyslu, že takovou blbost zvládnu taky, jen jsem jim zapomněla říct o tom vozíku ve výšce..škoda :-D Hlavně že se tam všichni tváří jak mistři světa, slétávají se na nás jak mouchy, jsou vtěrný tak, že by se měli stydět, protože já bych se styděla být tak nepříjemně vtěrná a dělají, že jsou něco víc a nejsou tady pro každého. Tuhle se šel manžel podívat na pracovní desky do jednoho takového studia a tam samozřejmě chodil chlap s nosem nahoru a prohlášil, že oni laminátové pracovní desky nedělají, jen z kamene (asi toho drahého umělého), tak mu manžel řek, jestli to není škoda.. dávat kámen na papundekl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Ted jsem se zas pobavila ja. To je trida :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?