coverphoto
Neaktivní

baraz

Bára  /  33 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 10. srp 2010
bydlí v městě Plzeň
Info o bydlení
Stav   Již bydlím v domě
Projekt   Dům
Aktivita
45 příspěvků ve fotoblozích
2 827 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (10)
Kolekce
 • pěkné
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Informace o projektu
začátek stavby - tedy nejdříve "demolice" je březen 2009, začátek samotné stavby pak cca červenec 2009,kolaudace přízemí 12/2010
Z MÝCH ALB PROSÍM NEKOPÍROVAT FOTO!!!!!! DĚKUJI ZA DODRŽOVÁNÍ

Prosim o radu, jakou vybrat stenu. Rozmerove bude od zdi ke zdi. Proc zavesenou - vzdusnejsi, dolu muzu dat taburety a stolek, pripadne matraci z gauce, kdyz bude slozeny.
Vetsi stena - bojim se, zda neni moc mohutna. Ale musim do obyvaku dat sve obleceni na denni noseni (ne bundy, sezonni..) .
Tak vaham ...

 • vavreckovamarieProstredni varianta.
  • anitiaNejlíp vypadá prostřední varianta, je nejvzdušnější. Jestli potřebuješ ale hodně úložného prostoru, nebála bych se více skříněk, ode zdi ke zdi. Nahoře, dole, televize třeba uprostřed. Ještě bych si s tím pohrála. Ty dvě krajní varianty jen nevypadají pěkně, s tou dírou vlevo.
   • baraz
    AUTOR
    @anitia  tech 5 skinek jsou 3m a stena ma 3.1 ....
    • anitia@baraz  To jsem pochopila 🙂 mě jen u těch dvou variant nesedí ta ,,díra" vlevo, za TV - nahoře jsou jen 4 skříňky...kdyby třeba byly vycentrované, vypadalo by to líp, to by chtělo ale sestavit třeba úplně jinak, protože tam jsou zase ty velké skříňky 🙂 nebo to bude vypadat dobře (TV třeba bude větší), přece jen tyto plánovače trochu zkreslují...