Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

betra NEAKTIVNÍ

Zařizuji dům - Krhanice, Region Benešov  • 
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
betra
Kde se dají sehnat levně interiérové blackoutové rolety????
betra
Dobrý den všem :) mám na vás obrovskou prosbu. Kolega shání rolety Tupplur 195x200 cm.Bohužel v IKEA už je nemají a prý nebudou v celé Evropě. Nevíte, kde by se dali sehnat tyto nebo jim podobné v cenové relaci kolem 799 Kč??
betra
Prosím nevíte někdo o pronájmu bytu v Týnci nad Sázavou, Benešově, Bystřici u Benešova nebo Chrástě nad Sázavou. Min. velikost bytu 3+kk, 3+1
betra
Prosím o radu. Mám 4 roky starou kuchyň, ale chtěla bych si jí předělat do retro stylu. co je lepší dát na ní tapetu, nebo jí přebarvit?? Nevim ovšem, jestli se prodávají takové barvy, abych s tim natřela kuchyň :D
betra
Ženy poraďte prosím. Na střešní okno dát nebo nedát zálonu??? Já bych jí tam dala, ale nekodážu si to představit. Jsem naučená, že domov bez záclon je poloviční.
betra
Holky a dámy. Prosím o radu. Chceme si vzít hypotéku. Hodnota nemovitosti je 1.950.000 ,- potřebujeme ale celou částku. Jak se hypotéka vyřizuje? Žadatelem je můj skoro manžel a spolužadatelem naše rodinná příbuzná, která je na mateřské a bude moct doložit pouze mateřskou. Je takovýto postup možný a u které banky...?
betra
Bětka
Registrace: listopad 2012
Bydliště: Chrást nad Sázavou , Region Benešov
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 53
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)