S manželem stavíme rodinný dům. Stavět jsme začali v roce 2005 - v červnu se začaly dělat základy naší dřevostavby. 23. 12. 2006 jsme se nastěhovali. Zatím je obytné jen přízemí - 1 pokoj (v budoucnu pracovna), obývací pokoj, jídelna, kuchyně, koupelna, wc. Protože si vše manžel dělá svépomocí, tak jde stavba docela pomalu a navíc nám chybí finance - z výplat se těžko dá udělat větší kus práce.

Rok 2010

Snad už vše dodělá a tak sem budu průběžně dávat fotky pokračující stavby a pohledu na RD i z ulice. Zatím nám počasí moc nepřeje, čekáme jak se oteplí.

Březen:
Postupně se dodělávají sádrokartony v 1. patře - ložnice, dva pokoje, šatna, koupelna, wc, půda.

Duben:
Manžel dělá betony v garáži, abychom mohli namontovat vrata - prozatím jsou jen provizorní. Nakoupilo se topení - radiátory do pokojů a žebříky do koupelen. V horních koupelně a WC se natahovaly vodovodní trubky.

Květen:
Protože firma, která nám dělá garážová vrata měla hodně zakázek, tak se montáž vrat posunula o 14 dní. Ale dnes 12. 5. 2010 jsme se konečně dočkali. Vrata jsou namontovány. Jsme spokojeni. Teď zas budem chvíli pokračovat v patře. Počasí nám moc nepřeje k venkovním úpravám, ale co naděláme.