Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

destinee Aktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
destinee
Je to sice "drobnost" ale jak máte řešené domovní zvonky. Bez videotelefonu, jen prostě zvonek :-)
destinee
Tak jsem měli "dělníka" tvářil se schopně, komunikoval a pak udělal první řádek obrubníku - jak když pejsek čůrá, tak to předělal a pro velký úspěch to samé, terasu místo bez schodu udělal se schodem, vyspádoval ji místo od baráku k baráku (jasně to přece chceš, aby ti voda tekla na barák) a strany mu letěly o 8 cm, hold... Zobraz celou zprávu
destinee
Nemáte někdo podobnou pergolu? A na kolik vás vyšla? Případně, kde sehnat za rozumnou cenu?
destinee
Budeme mít plot ze ztraceného bednění potaženého fasádou. Myslíte, že jako hydroizolace stačí ipa a nebo byste dali ještě tekutou hydroizolaci?
destinee
Ahoj všem, chtěla jsem plot potažený bílou fasádou až dolů, ale muž mi to rozmlouvá a chce aspoň 20 cm marmolit nebo šedou fasádu, aby to nebylo hnedka zašpiněné - sekání trávy, zametání, sníh apod. Nemáte s tím někdo zkušenost? Foto ilustrační.
destinee
Jak pěstovat hortenzie v květináči?Máte někdo zkušenost?
destinee
Možná blbý dotaz...ale číslo popisné stačí na schránce, plotu a nebo musí být i na domě?
destinee
Okapový chodníček Dům mám bílo šedý. Vysypali byste chodníček kačírkem - taková ta multibarevná směs a nebo třeba šedý štěrk?
destinee
Skříň do průchozí místnosti mezi garáží a domem. Levá část boty, pak bych to viděla spíš na velké šuple - aby tam mohl muž házet batoh, když příjde z práce a nevystavoval mi ho pořád někde :-) a pravou část bych asi taky spíš šuplíky místo poliček, co myslíte?
destinee
Neměl jste někdo u novostavby problém s praskáním fasády, respektive drobnými prasklinami po natažení do lepidla? Mají nám přijít dělat fasádu a tvrdí mi, že jak je to prasklé, tak popraská i fasáda. Chyba je prý v tom, že zateplení končí přesně na hraně venkovního okapu, prý se tam mělo dát tak, aby ten spoj nevyšel na tu hranu. Viz... Zobraz celou zprávu
destinee
@simusin Zítra se tu má stavit chlap co nám dělal okapy a o víkendy ten co dělal tu dešťovku. Zkusíme o víkendu propláchnout svod z vrchu jestli tam něco není a kdyžtak jedině na zimu vyndat z geiger tu mřížku a přidat do svodu odporový drát.
destinee
V jaké hloubce máte kolem baráku takové ty oranžové "trubky" na svod vody do nádoby na dešťovou vodu? Nám se totiž vyboulil okap a bylo nám řečeno, že to máme málo hluboko a v těch "rourách" to zamrzlo a okap se ucpal a vyboulil, proto by prý stálo za to to dát níž? Vůbec tomu nerozumím a ti co nám... Zobraz celou zprávu
destinee
Poraďte, zahradní lehátko z umělého ratanu - barva do hněda, polohovatelné, maximální cena i s polstrem do 4000,-
destinee
Holky, zakoupila jsem tyto dva pidi stromečky, cca před měsícem a nějak mi žloutnou - malá zálivka? Blbý místo? Květináč má dole dirku :-) jsem zahradník mega amatér :-D
destinee
Terasa letos asi nebude, takže slunečník? Jaký máte?
destinee
Nemůžu nikde sehnat světle šedou nebo bílou čtvercovou koupelnovou předložku, odkud máte?
destinee
Invaze havěti... Měl jste někdo v novostavbě problém s pavouky a sviňkami? Já už nevím jak se jich zbavit a nepřijde mi, že bychom tu měli vlhko.
destinee
Nemáte někdo podobné sezení u domku?
destinee
Tak nakonec vybrána tato varianta Milý zástupce z IPlot nás přesvědčil nejen cenou :-)
destinee
Tak vzhled plotu téměř vyřešen: sloupky a podezdívka bílá omítka výplň: 1) tahokov pozinkovaný 2) tahokov v antracitu 3) okenicový plot v atrancitu A teď babo raď, ale asi pozink s ohledem na údržbu.
destinee
Aktuálně řešíme plot. Bude to klasika nezámrzná hloubka, ztracené bednění, beton, roxory, nopová folie a viditelná část nad zem jsou dvě varianty: 1) buď tvarovky best luneta v kombinaci s tahokovem v pozinku a nebo antracitu a nebo hliníkové okenicové profily. a nebo, to se mi líbí víc, ale trochu se bojím toho ytongu 2)ytong, na to natáhnout fasáda, výplně stejné Máte někdo plot z ytongu?
destinee
Poraďte jaký pořídit kávovar - ne kapsle. Máme rádi presso, cappuccino a latte. Na mléko ale máme napěňovač od deLonghi, takže nemusí být nutně součástí kávovaru.
destinee
Východní Čechy, ideálně okres Rychnov nad kněžnou - nevíte o někom šikovném, kdo by nám udělal sloupky a podezdívku?
destinee
Nemáte někdo hliníkový okenicový plot? Třeba od firmy IPLOT? Zajímá mě odolnost barvy a materiálu.
destinee
Kde koupit venkovní květináč v šedé barvě nebo "beton" za rozumnou cenu?
destinee
Jak máte pojištěné novostavby. Zrovna to řešíme a jde mi z toho hlava kolem
destinee
Nechat stěnu vlevo bílou a nebo dát obraz či zrcadlo?
destinee
To zrcadlo je sem prostě malé, celková šířka zdi s komodou je 1900 mm. Viděla bych to na zrcadlo minimálně 1200 Ovšem kde sehnat nějaké v pěkném rámu za rozumnou cenu. Nemáte typ?
destinee
Máte někdo menší částečně zapouštěný bazén? A kdo má vířivku - je lepší aspoň to než nic? Za kolik se dá pořídit?
destinee
Poraďte jak zamaskovat vzniklé mezery po stranách mezi nášlepem schodů a zdí , finishem to zahladíme, ale "díra" tam zůstane.
1 2 3 ... 6
destinee
Martina Vonková
Registrace: únor 2009
Příspěvků: 2
Inzerátů: 3
Přátelé: 106
Líbí se mi tyto fotoblogy (101)