Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

destinee Aktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
destinee
Jdu si pro radu, ráda bych "něco" vysadila k vchodové brance viz fotka. Nenapadá vás co by tam ladilo? Japonská vrba? Nějaký jehličňan? Rododendron?
destinee
Nemáte někdo dveře značky Sepos? My od nich máme bílé dveře Quatro s PUR nástřikem pro vyšší odolnost, ale co se mi nelíbí, že se v místech, kde je těsnění dveře hrozně špiní, třeba posuvné dveře máme úplně černé od kartáčového těsnění v pouzdře. A to jsem uklízecí maniak, takže tím, že bychom doma měli bordel to být nemůže.
destinee
Poradíte čím vyrvat odolný plevel? Chemie selhala a rukou to nejde, přetrhám kořínky, máme to samou mrchu odolnou a moc se mi nechce kupovat tohle za 1200,-
destinee
Víkendová story :-) To se takhle rozhodnete, že využijete toho, že váš drahý muž není doma a ukážete mu, že jste zcela samostatná a že vás nebaví rok čekat než vymaluje garáž a pustíte se do toho. Jako první zádrhel se objeví to, že váš přístup ve výběru barvy ve smyslu – je to jen garáž, tak stačí něco levnýho,... Zobraz celou zprávu
destinee
Jdu si pro radu. Ráda bych nějaký strom/keř červené nebo vínové barvy , nemusí kvést, ideálně ani opadat :-) Co byste mi poradili kromě červeného dubu nebo japonského javoru? Stromek bude umístění samostatně viz fotka. Co slivoň? Půdu máme jílovito-písčitou, samý šutr i přes navážku a je to jihozápadní strana, slunce skoro celý den.
destinee
Náš "krásný trávník" teda spíš tráva nikde a samý plevel, tomu se u nás fakt daří
destinee
Poraďte zahradní box. Potřebuju tam nacpat 6 sedáků a 5 polštářů
destinee
Přemýšlím jestli a co dát ještě na pravou stranu u vchodu, poradíte?
destinee
Pořád řeším tento roh v obýváků, zdá se mi to takové "nemastné neslané" co myslíte?
destinee
Hliníkové pergoly ALcentrum máte někdo zkušenost?
destinee
Chystáme se konečně vrhnout na zahradu. řešíme co dát takhle k plotu, budou tam šedé kameny, nic o co se extra musíme starat by to chtělo.
destinee
Zahradník amatér.... Prosím o radu - kdy zasadit katalpu(nana) a kde ve východních čechách by se dala pořídit?
destinee
Nemáte radu kde sehnat pěkný věnec z umělého eucalyptu?
destinee
Ahoj, prosím o typ na matrace, nějakou tvrdší, teď mám jednu stranu měkkou - peklo a středně tvrdou a to je už pro mě také měkké.
destinee
Jakou máte jmenovku na schránce /dveřích? Máme schránku zabudovanou nerezovou, ale do toho plastového "otvoru" na jmenovku nám teče, takže se jméno na papíru rozpíjí, takže asi pořídím nějakou tu gravírovanou
destinee
Bílá podlahová lišta, měla jsem někde uloženou takovou fakt pěknou, vypadala odolně, ale nemůžu to prostě dohledat. Nyní máme tuším z MDF a je to fakt na prd, jak hodně vytírám tak to moc dlouho asi nevydrží, navíc jsem do ni už párkrát drcnula vysavačem a hned se to v rohu štíplo :-( Co byste doporučili?
destinee
Pod stromkem dárky, co srdce pohladí,rodinu, přátele, co nikdy nezradí.Ke štěstí krůček, k bohatství krok, překrásné Vánoce a šťastný nový rok!🎄
destinee
Dneska přesně rok bydlíme v domečku ❤️🏠
destinee
Jedna porovnávací - vloni a letos
destinee
Takže máme tu favority na téma stojací lampa¨ rozhoduju se mezi
destinee
Poraďte jakou lampu do šedobílého interiéru? Teď tam máme obyčejnou bílou z ikea a není to ono.
destinee
Jak máte řešenou hadici na zalévání?
destinee
Vytírání - dlažba, vinyl. Co používáte za mpp a přípravky?
destinee
Prosím o radu. Minulou neděli jsem se vrhli na trávník. Hlínu pohrabali - nakypřili, vysypali trávu, zase pohrabali a uválcovali. Zdá se mi ale divné, že ta semínka jsou vidět, neudělali jsem to špatně?
destinee
Prosím o pomoc zkušené zahradníky, zahradnice. Já "zahradník" amatér, rozuměj, skoro všechno mi chcípne. Půdu máme jílovopísčitou. Jaký strom byste zvolili do levého rohu viz foto. Ideálně něco co poskytne trochu stínu, ale zase v budoucnu nezastíní zcela bazén. Původně jsem chtěla gingo nebo katalpu, ale muži se nelíbí, preferuje něco jehličnatého neopadavého, ale to se bojím, aby nám nevyrostlo za 20 let do obludných rozměrů.
destinee
Podzimní dekorace? Jak jste na tom? Hledám nějakou inspiraci co na dveře například.
destinee
Asi mě trefí šlak Vzala jsem na vchodové antracitové dveře houbičku na nádobí - měkkou, žádnou abrazivní. Vodu a jar a je to flekatý jak pr..... Co s tím? Foto ilustrační
destinee
Půdu máme hodně jílovopísčitou, slunce svítí také hodně , závlahu nemáme, budeme zalévat sami. FLORIA Travní směs Král trávníků, myslíte, že je to to pravé nebo byste doporučilil něco jiného?
destinee
Chránič matrace? Jaký máte? Nejde mi tak úplně o ochranu matrace, ale manžel si dává na matraci ještě deku, že se mu tak spí lépe (a to máme nové matrace), tak že bych mu tam místo deky dala ten chránič.
destinee
Viděla jsem tedy u někoho trávník s krásně zarostlým poklopem nádoby na dešťovku, prosím nevíte u koho?
1 2 3 ... 7
destinee
Martina Vonková
Registrace: únor 2009
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 115
Líbí se mi tyto fotoblogy (102)