Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

POMOZME DĚTEM BEZ MÁMY!!!

Vím, že to sem nepatří, ale snad modrá střecha dovolí a nechá mi tu chvilku článek...

 18.11.2015 nás navždy opustila Ivča, matka čtyř dětí.

Tento článek je na podporu veřejné sbírky schválené Krajským úřadem v Brně dne 2.12.2015 za účelem finančně pomoci Pavlovi Fučíkovi a jeho jednoročním dvojčatům Lucince a Elišce, které mu zůstaly po náhlém a nečekaném úmrtí manželky Ivany Fučíkové. 

Neboť s dětmi zůstal sám a žije v pronajatém bytě, kde manželka zemřela, sbírka by měla pomoci k pronájmu jiného bytu, pokud to výše vybrané částky umožní. Tím by se ulehčilo pozůstalému především psychicky. V případě vybrání nižší částky by finance sloužily k zaplacení řidičského oprávnění, protože jediným řidičem v domácnosti byla Ivana. Dále by peníze byly využity k hmotnému zajištění dětí a na běžný chod domácnosti, čímž je myšleno platba nájmu, inkasa, nákup potravin, drogerie a ostatní náklady potřebné ke spořádanému životu. Vzhledem k nízkému věku dětí bude největším denním nákladem spotřeba hygienických pomůcek (pleny, vlhčené ubrousky) a umělého mléka. 
Chtěli bychom všem moc poděkovat za jakoukoliv finanční částku, dále bychom chtěli poprosit i o materiální věci, které nepodléhají rychlé expiraci, tzn. pleny, vlhčené ubrousky, ale i potraviny dlouhé trvanlivosti jako rýže těstoviny, pro děvčátka piškoty, přesnídávečky atd.

Prosíme všechny, vzhledem k počtu malých dětí v rodině Fučíkových i Zlochových, aby nenosili oblečení ani hračky, tyto věci obstará rodina a holčičky budou tyto věci dostávat po dětech v rodině.
Není kapacitně možné abychom Pavlovi těmito věcmi zaskládali byt. Teď opravdu v nejtěžším začátku se jim spíše hodí jakýkoliv finanční obnos...

 

SBÍRKA JE ZALOŽENA U Fio Banka, a.s.
č.ú. 2800899930/2010
a je v registru veřejných sbírek

Na facebooku je vytvořena speciální stránka 

https://www.facebook.com/Pomozte-d%C4%9Btem-bez-m%C3%A1my-198499757153326/?fref=ts

na podporu, kde taky prosíme o sdílení...

 

K veřejné sbírce jsou také zřízeny 3 kasičky, které budou k dispozici od pátku 4.12.. 
Kasičky budou zamčeny a zapečetěny a otevřeny až s naplněním nebo se skončením sbírky za účasti pracovníka městského úřadu.
Tyto kasičky najdete:
- v Krůtí prodejně ve Veselí nad Moravou (tržnice),
- v Krůtí prodejně v Kyjově na náměstí a
- v butiku LH fashion na Národní třídě(vedle ČSOB) v Hodoníně.
Zde je možné vhodit taktéž jakoukoliv libovolnou částku.
VÁŽÍME SI MOC KAŽDÉ POMOCI A VŠEM DĚKUJEME A PROSÍME I O SDÍLENÍ!!!!!

 

Přidané 3. pro 2015.  •  To se mi líbí
dripik  
Přidané 3. pro 2015.