Brzy budeme rekonstruovat baráček - naše představy pro budoucí bydlení - chceme pořídit.

Obývák - plovoucí podlaha, koberec pod konferenční stůl, kožený tm. hnědý křesla, dřevo, TV plazmovou, skříně nízké jen pod TV a police, zde i místo pro notebook. Obývák stěny do barvy tmavě hnědé, vanilka, čokoláda až šedá. Stěny světlé a jedna tmavá s nálepky např. ornamenty. Doplňky do zelena, červena, bílá či béžové atd. Plus světla ve zdi.

KOUPELNA: dlaždičky zlato-hnědé-světlé, rohovou vanu s vířivkou + sprcha, topení ve zdi na sušení. Velký koš na prádlo. Doplňky dřevo i židlička, skříňka.
WC v barvě koupelny.

LOŽNICE: plovoucí podlaha a menší koberec, nová dřevěná postel tmavého dřeva plus kov, poličky a nové matrace, oddělená skříň na oblečení (a i ve zdi šatna malá místnost zrcadlově). Barva stěn krémová (vanilka či světle hnědá) u skříní tmavá čoko stěna, a nálepky kytky či ornamenty, zelené závěsy či i povlečením atd.

CHODBA: botník na chodbě, vestavěná menší skříň, věšáky, podlaha dlaždice pálené oranž, hlavní dveře pevné a zabezpečené + případně alarm. Stěny barva chodba červená. Nálepky na zdech v chodbě např. bambusy….

KUCHYŇ: do sv. hnědé až tmavé h., stěny vanilka, šedé dlaždičky pod linkou a i šedá linka…. dřevěné mísy, chromové doplňky, zelené kytky, ledničku nerez, myčku, troubu s deskou, podlaha šedé dlaždičky i v jídelně, u kuchyně napojený jídelní tmavý stůl a židličky. Jídelna do žlutooranžová či barva blížící se obýváku více do kávy.