Do pokojíčku

10
15. lis 2010
Pokojíček pro dvě děti má 12 metrů, takže potřebujeme dobře naložit s každým centimetrem. Teď je na řadě (první) postel.
Do pokojíčku - Nejen pro kamarádky na přespání..?
4
2
Do pokojíčku - Dole jedenapůl lůžko, horní postel ve výšce mých nevysokých očí. Výhoda: na patrovou postel mi přijde bezpečná, bytelná, vyspí se i případná návštěva nebo Anežka s tatínkem, když je bude rušit v noci Toníček. Nevýhody: hnusná patrová postel :)
1
1
Do pokojíčku - Výhody: krásná, rozkládací, úložný prostor. Nevýhody: cena, celkem vysoké ležení.
2
2
Do pokojíčku - V místnosti, kde se musí ušetřit každá píď dobrý tip. Výhody: délka 138-208 cm. Nevýhody: nevyspí se tu nikdo jiný než dítě.
1
Do pokojíčku - Ta mě jen tak teď zaujala. Je to také masiv, celkem příjemný vzhled, za ty dva tři roky by šla prodat a pokojíček by se mohl vyřešit lépe i pro potřeby druhého prcka.
1
3
Do pokojíčku - Česká varianta k první fotce. Bílá přistýlka 3289 Kč
1
Do pokojíčku - + bílá postel 2214 Kč - obojí Domestav
1
Do pokojíčku - Super, ale vzhledem k ceně a nosnosti (80kg na lůžko) taky asi nic moc kvalita...
1
Do pokojíčku - Vypadá příjemně i bytelně.
2
Do pokojíčku - No a nebo skončíme u téhle varianty - rozkládací dvojlůžko/gauč, kdyby se dítko zatím přestěhovat neplánovalo a řešit pořádné spaní pak až s přesunem i mladšího.
1
 • andulinka@Ene  Ene, koukala jsi na postýlky sem: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=53638  ? 😉 Vítkovi přinese Ježíšek tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29625475&tab=2 🙂 Protže už z malé hluboké postýlky vyleze a taky ji budeme na jaře potřebovat pro sourozence. 🙂 Komunika s paní je rychlá a bezproblémová. Postele se přebírají většinou osobně nebo je jsou ochotní dovést. Nám ji z Brna do Č. Budějovic povezou asi za 700,- nebo 800,- Což je super cena. 🙂
  • ene
   AUTOR
   Postele vypadají fajn, ale většinou krátká délka pro tátu nebo jinačí peníze.. zatím se přikláníme k tomu, že na definitivní řešení teď asi nebudou peníze, takže raději něco provizornějšího a zbytek dořešit až to bude zase aktuální.
   Členem od 13. dub 2005
   347
   profil uživatele

   Další alba od uživatelky ene

   Zobrazit všechny