Tam kde to mám ráda

1. úno 2020
Foto 101 z 129Zpět na album
Tam kde to mám ráda - Zato teď v současné době by nad nimi člověk brečel, nevychytala jsem ten první noční mráz, tak jsou chuděry malinko spálené. Ale snad to nebude žádná trága a snad to přežijí všechny. Bylo by mi jich líto, přeci jen už kolikátou zimu přečkaly mou péč

Zato teď v současné době by nad nimi člověk brečel, nevychytala jsem ten první noční mráz, tak jsou chuděry malinko spálené. Ale snad to nebude žádná trága a snad to přežijí všechny. Bylo by mi jich líto, přeci jen už kolikátou zimu přečkaly mou péč

 • romik67mi už mráz taky všechno spálil😞 máte to nádherné
  • vintrTo je jako v pohádce muškáty mám taky krásný pod pergolou se drží je mi líto je vyhazovat a vřesy a podzim.kytky čekají na výměnu.
   • mesynakrásné to máte 🙂
    • evanek1
     AUTOR
     @mesyna  Děkuji 🙂 .
     • evanek1
      AUTOR
      @romik67  No jo, jdu je po obědě od toho pomrzlého obrat a ještě je nechám. Já je přezimovávám, tak se mi ještě nechce je dávat domů. Ono snad bude ještě hezky.
      • evanek1
       AUTOR
       @vintr  Když já je nevyhazuji, Mě se vždycky daří je přezimovat. Myslím, že by to byl úplný hřích je povyházet. Já ani vřesy nedávám, ty mám v záhonech. Vyndám muškáty a místo nich tam rovnou přijdou jehličnatý větve, proto tam ty muškáty nechávám co to jde.
       • lentilka20@evanek1  nádhera, máš je moc hezké. Můžu se prosím zeptat jak je přezimuješ? máš nějakou chladnou místnost?
        • vintrVřesy mám taky v záhonech co přežije zimu je tam ale muškáty jsem jednou zkoušela a všude je moc teplo jinak oleandry mám 25 let a jsou pořád krásný ale 2 m velký aloe má průměr 1.20 pokaždé když ho stěhují kluci s manželem tak to si něco vyslechnu že už naposled apod. Já moc kytek starých ale nádherných proto mě trhá srdce když je musím vyhodit okatá Zuzana mě kvete jako v létě no prostě tak to je.
         • evanek1
          AUTOR
          @vintr  a tak to je jasné, že se to dá dělat, když jsou na to prostory. Já ty muškáty mám ve verandě, kde mám po celé její délce pod okny polici a naproti oknům je to samé. No a pak jsou na botníku, skřínce, stolku ze starého šicího stoje no a taky stojí na zemi. Zimuji jen takové množství kytek, aby to bylo únosné a aby se dala veranda v pohodě používat. Místnost jen temperujeme, takže na kytky je to tak akorát.