****Na jaře roku 2007 jsme se rozhodli, že si postavíme baráček :-) Po dlouhých rozpravách o pozemku jsme se s původním vlastníkem (strejda) dohodli a koupili od něj pozemek o rozloze 610 m2 (šířka 15m takže je to taková nudlička).

****Skoro rok nám trvalo vyřizování a lítání mezi katastrem, geodézií, stavebním úřadem a hlavně naším starostem :-(.

****No, ale po dlouhém čekání jsme se dočkali a 26.6.2008 začali bagrovat. Když jsme v té době někomu řekli, že to do zimy chcem mít pod střechou tak nám moc lidí nevěřilo. Ale mákli jsme a s prvním sněhem dodělali první střechu a s druhým sněhem jsme skočili s pracema na střeše malé . Takže jsme to stihli "minutu po dvanácté" ale stihli :-D

****Duben 2009 v současné době zápasíme s vodou, ale snad už sme na ňu vyzráli a budem moct po půl roce položit trubky na odpady a vodu. A hned poté přijde na řadu vytoužená drenáž, aby sme se pro příště hrůze s vodou vyhli.

****květen 2009 Tak drenáž je úspěšně za námi a dokonce i vody jsme se zbavili, takže jsme udělali odpady a vodu. Když se to tak vezme tak můžem bydlet, vodu máme a na záchod taky můžem :-DDD. Tak teď doufám, že se konečně vrhnem na podkroví a vyzdíme příčky, roztáhneme elektriku atd. No je toho ještě dost, ale my to zvládnem ;-)