Zakládám nové album, kde budou videt fotky z pokracování stavby od strechy az do finále...

Nyní se tato stavba dá povazovat za domeček,strecha i okny jsou na svem miste..
zacali jsme diky neprizni počasí,jako většina stavitelů az kolem března 2009 a v kvetnu 2009 máme omítky, SDK v 1.patře,schodiste,příčky skoro hotové(1.patro). objednané interiérové dveře Nora - javor model 60 - od Sapelli...Krásně se nám to rýsuje..
červen 2009 - omítky jemné v celém domě do 25.6.09, elektrika hotová, zásuvky, vypínače, terasa máá svůj strop, balkon má izolaci proti vodě,obezděné komíny.. Rýsuje se zábradlí u schodiště,manžel koupil interiérové protipožární dveře do garáže. Přivezli nám vrata a vchodovky, ale dveře nic moc budeme reklamovat. Topenáři nám dělají cenu, tak uvidíme kolik nám učarujou z rozpočtu.. peníze se velmi tenčí ale snad bydlet budem co nejdříve. Tak v červenci neskutečně mnoho úráce za námi, udělalo se podlahové ,radiátorové topení, plynové přípojky, revize,pak se vylíval anhydrid. Byli koupeny plovoučky v Pl, objednaná linka, obložené schodiště, schodiště terasové,máme hotové 4tvery dveře a zárubně v interiéru.. Držte pěsti.

a Proč se album jmenuje AKCE:kulový blesk--protože se hodláme,musíme stěhovat do konce srpna 2009..tak držte vše co máte...