Na začátu roku 2008 jsme se rozhodli pro koupi bytu, který je teprve ve výstavbě. Původně jsme chtěli malý domeček, ale nakonec jsme se rozhodli pro byt. Je to byt 3+1 ve třetím patře o velikosti 83m2 a má dva balkony. Bytový dům se začal stavět někdy na jaře 2008 a nyní v únoru je již celá hrubá stavba, jsou zality podlahy a v prvních patrech se dělá už topení. Stěhovat by jsem se měli v červnu nebo v červenci letošního roku. Tak zatím jen vybírám nábytek.
---------------
17. 2. 09 V některých patrech už dělají koupelny, tak jen čekám kdy jí budou dělat už i nám. Jsem strašně zvědavá jak to bude vypadat. Momentálně se rozhoduji jaké spotřebiče do kuchyně.----------------
11. 2. 09 - hotové topení - už topí ---------------
14. 3. 09 - hotové parapety ve všech místnostech -----------
21. 3. 09 - obklad stěn v koupelně a na WC ---------------
30. 3. 09 - příprava na pokládku dlažeb, byli jsme koupit předsíňovou stěnu; objednávka stolu a židlí ------------ 6.4. zaspárované obklady, zapojeny pojistky ----------8. 4. tak už máme stůl a židle doma ---------------- 10. 4. postavena vana a připravena na obložení, zabudované vchodové dveře ------ 1.5. namontované obložkové zárubně, usazené dveře, přidělané kliky, dokončený obklad v kuchyni; -------------- 2.5. Nákupy v Praze - koupili jsme obývací stěnu, objednali sedačku do obýváku, dokoupení světel do koupelny, kuchyně a obýváku. ---------- 7.6.09 - koupen konferenční stolek v Kika za 1990,-; doplatili jsme objednanou sedačku a v pátek si pro ni pojedeme. Nakoupili jsme v kika garnyže na záclony. Do Ikei jsme dojeli pro komody a noční stolky do ložnice. Z vybavení už máme asi všechno, teď se stačí jen nastěhovat. Kolaudace je domluvená na 15. 6. tak doufám že proběhne vše v pořádku a my se nastěhujeme.
Album č. 2 : http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...