Projekt, pozemek, příprava před stavbou našeho domu. - Už k nám byl zaveden élektrický proud :-)31/78
Už k nám byl zaveden élektrický proud :-)
 • noemi77Prosím tě, to je takový ten sloupek, jak se jen zahrabe? A ty ho pak plánuješ nějak zabudovat do oplocení?
  • jarin1
   AUTOR
   @noemi77  Asi jo neočekávám že ho zabetonovali. Takže si myslím ze bude volné vloženy a jen zasypaný zeminou. No vedle nej bude druhy pilíř ten samy pro elektromer. Jinak tahle boční strana bude asi z pletiva takže jen se udělá sloupek, když zbydou finance tak by se udělal plot s podezdivky a ty pilíře by zůstaly.
   • noemi77@jarin1  Aha, tak to jsi mi nepomohl. Já hledám nějaké řešení, jak udělat sloupek "dočasně" a při budování plotu ho změnit na zabudovanou skříň.
    • jarin1
     AUTOR
     @noemi77  no asi bych vznesl dotaz na cez jak se to řeší jestli zatím tento co máme a pak ze by jo vyměnily za ten zabudovaný do plotu. Nebo spis pokud je pozemek tvůj tak rovnou postavit kus plotu a přitáhnout tam do měj rovnou chranicku a oni si to pak protáhnout, to si myslím ze bude lepší řešení rovnou to připravit a pak plot dodělat.😉
     • noemi77@jarin1  To je ale právě ten problém, my ještě nevíme finální podobu plotu 🙂 A zkoušel jsi teď někdy volat na ČEZ? Pochybuju, že tam kromě toho automatu někdo sedí. Navíc oni už mají pojistkovou skříň na místě, takže náš sloupek je absolutně nezajímá.
      • jarin1
       AUTOR
       @noemi77  A tak to je blbé že nemáte vybráno 😃 no nezkoušel jsem volat jelikož teď čekáme na odpověď od nich protože ten sloupek nám dělali včera. Ale když vydržíš tak budou i zuby 😂 Ne dělám si prdel ale nemyslím ze tam nejsou, určitě bych zavolal. Pokud je už sloupek nainstalovány tak bych se stejně zeptal jestli se to dá změnit.