Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

josef_vavra Aktivní

Již bydlím v bytě - Praha, Region Praha  • 

  • Topím a ohřívám vodu plynem a pečlivě hlídám, co na to říká moje peněženka. Úspěšná řešení mám popsaná na svých stránkách. Stačí když do vyhledávače napíšete "vavra kondenzace". Návody jsou cestou, jak i z topení udělat spolehlivou a finančně nenáročnou záležitost. Za výsledky si dovolím ručit i finančně. Fyzika se totiž oblafnout nedá. Pokud něco reálně funguje v mém provozu a navíc je to doloženo výpočtem, musí to fungovat i u Vás. Nejsem prodejce ani nemám jakékoliv partikulární zájmy. Mám rád pestrý život. Ne že platím zbytečně za energie a špatná řešení.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!

Neustále se opakující výpočty (Článek)

Pro získání představy o novostavbě či při úpravách domu je nutné udělat výpočet situace stávající a situace zamýšlené. Intuitivně nejjednodušší je pouze vyplnit připravenou tabulku a prohlédnout si grafický výsledek. Následně vyplnit zamýšlené změny a opět si...

josef_vavra
Josef Vávra
Registrace: prosinec 2016
Bydliště: Praha, Region Praha
Příspěvků: 165
Inzerátů: 0
O mně: Ženatý, dvě dospělé děti a jinak pohodový život. Živí mě důsledná znalost slaboproudé elektrotechniky a vytápění. Řadu důležitých poznatků k úsporám jsem sepsal na svém webu a zdarma je nabízím všem, kterým se vyskytl podobný problém. Nepotřebuji vydělávat na jiných. Živí mě elektronika a radost mám i z ověřených levných řešení vytápění. Nejde o doporučení nějaké značky. Jde o správné postupy a výpočty, které úspory přinášejí. Do vyhledávače napište "kondenzace kvalitne" a dozvíte se víc.
Přátelé: 1