Budoucí koupelna - inspirace

Chystám se na návštěvu koupelnového studia, abychom vytvořili konečnou vizualizaci koupelny a stále jsem na vážkách. Líbí se mi imitace mramoru, ale hlavně se nemůžu...
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 1
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 2
1
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 3
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 4
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 5
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 6
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 7
1
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 8
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 9
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 10
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 11
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 12
Budoucí koupelna - inspirace - Obrázek č. 13
 • tiburciamy máme mramorovou kombinaci béžová s červenou. Už tu byla, když jsme se stěhovali a měla jsem z ní hrůzu, ale začala se mi líbit a zjistila jsem, že se to dobře udržuje. Já mám světlé vlasy a vadí mi to vidět na tmavé podlaze, takže já bych šla do světlé koupelny. Ale ta kombinace tmavá zeď, bílá podlaha (3 fotka od konce) je úžasná.
  • torpenMramor se mi taky líbí. Záleží, jak budete mít velkou koupelnu, světlá koupelnu opticky zvětší, ale bude působit spíš chladnějším dojmem, pokud nebude zkombinovaná s teplými prvky. Tmavá je krásná, působí teplým, útulným dojmem, ale opticky zmenší a ztmaví prostor...rozhodovala bych se v rámci konceptu celého domu.
   • junkovaden
    AUTOR
    @tiburcia  Díky za reakci. Ta vaše koupelna s tou červenou musí vypadat zajímavě.
    • junkovaden
     AUTOR
     @torpen  To je právě ta otázka, koupelnu budeme mít celkem velkou, Kolem 11 m2, proto si myslím, že při těchto rozměrech můžeme klidně tmavou koupelnu zvolit. Navíc bych chtěla mít kuchyň s obyvákem světlou. Ta bíla na mě působí sice chladně, ale takovým čistým dojmem, zatímco ta tmavá je výrazná a originální, ale zase mám strach, že se brzy okouká. No je to na zvážení, Každopádně díky za reakci.
     • torpen@junkovaden  Držím palce při výběru! Najít krásné a nadčasové řešení je velké umění! 🙂 Hlavní je, aby celý dům měl určitý koncept, ladil dohromady. A když člověk neví, jestli černou nebo bílou, tak viz obrázek 🙂
     Členem od 28. úno 2018
     8
     profil uživatele

     Další alba od uživatelky junkovaden