Co by se mi líbilo do našeho domku

24
2. kvě 2013
Co by se mi líbilo do našeho domku - Tak tento si pořídíme :-) Příjemná cena: 13.999,- Kč/celý set
3
27
Co by se mi líbilo do našeho domku - Zahradní květináče: 1899,- Kč/set
1
2
Co by se mi líbilo do našeho domku - Artwood: 1. krémová, 2. béžová, 3. orange
1
4
Co by se mi líbilo do našeho domku - Artwood hnědá
Co by se mi líbilo do našeho domku - Na terasu.
2
Co by se mi líbilo do našeho domku - Kvalita fotky děs, ale aspoň pro představu, tuhle mám zatím v merku: světlejší - zádveří, tmavší na terasy...
1
Co by se mi líbilo do našeho domku - Láska na první pohled ;-) - Považan hnědý.
1
5
Co by se mi líbilo do našeho domku - Poštovní schránka nejen "na rohu ulice" :-)
1
4
Co by se mi líbilo do našeho domku - Považan hnědý - realizace.
1
2
Co by se mi líbilo do našeho domku - Obrázek č. 10
4
14
Co by se mi líbilo do našeho domku - Vybráno - Interiérové prosklené dveře Masonite Vertika. Venkovní - vchodové jsou stejné - ale plastové - oboustranně zlatý dub.
4
14
Co by se mi líbilo do našeho domku - Moje nová "láska" :-D
4
4
Co by se mi líbilo do našeho domku - Masonite - Vertika - plné.
Co by se mi líbilo do našeho domku - Rozhodli jsme se pro klasiku - ABB řada Tango - slonová kost.
16
Co by se mi líbilo do našeho domku - Colonial bronz - imitace dřeva (ceramika Gres)
Co by se mi líbilo do našeho domku - Objednány světla na schodiště - Skoff Rueda
2
4
Co by se mi líbilo do našeho domku - Colonial - detail
Co by se mi líbilo do našeho domku - Dneska jsme koupili kliky
9
Co by se mi líbilo do našeho domku - Obrázek č. 28
2
2
Co by se mi líbilo do našeho domku - Obrázek č. 29
Co by se mi líbilo do našeho domku - Zajímavý "úlet"
Co by se mi líbilo do našeho domku - Ptáčka ale asi přemaluju na stříbrno :-D
2
3
Co by se mi líbilo do našeho domku - Líbil by se mi do předsíně Ikea
2
Co by se mi líbilo do našeho domku - ...a i tento je super, taktéž Ikea.
 • lucijejeřešíme z čeho uděláme terasu ... co rozhodlo u vás, že chcete dlažbu?
  • katty.w
   AUTOR
   @lucijeje  Nevím, nějak jsem ani neuvažovala, že bych dala něco jiného. Dlažba mi připadá praktická, dobře čistitelná a pokud vyberu nějaký tmavší dekor tak mi bude i pěkně barevně ladit s domečkem. Nad betonovou dlažbou jsem neuvažovala, připadá mi to takové studenější. Přední a zadní terasu budu mít každopádně z dlažby a cestičku podél domu mezi těma dvěma terasama budu mít taky vydlážděnou. Z barevné zámkovky (chtěla bych hnědou) či něčeho podobného budu dělat příjezdovou cestu do garáže a cestičku od vrátek ke vchodu do domu. Nad jakými dalšími variantami uvažujete vy?
   • lucijeje@katty.w  .... no my prvně uvažovali nad dřevem, ale to jsme brzo zavrhli (natírání - plus ty drážky v těch prknech mi přijdou nepraktický) ... pak byla varianta dlažba, ale jelikož máme v celém domě dlažbu (mimo pokojů), tak už by asi bylo předlažboáno - údržuje se dobře, to je pravda, mimo spar teda, ale zase se bojím, že by v zimě třeba klouzala (jednou jsem se v zimě pěkně natáhla na protiskluzné dlažbě 😃) .... zámkovku co bude na chodnících tam dávat nechci, přijde mi to, jak říkáš ty, studené a neosobní, takže vyloučuvací metodou jsme skončili u nějaké vymývané dlažby s jemným kamínkem - nemusí se dělat betonová deska, uloží se do štěrkodrtě, nemusí se spárovat, je to příjemné v létě na bosou nohou, udržovat budu asi vapkou nebo hrubým koštětem ... jinak bacha ať to máte dobře odizolované proti vodě před tou dlažbou, známej musel dělat terasu z dlažby 3x, protože měl ošizenou hydroizolaci ... 🙂
    • katty.w
     AUTOR
     @lucijeje  Popravdě co se týče hydroizolace tak to je pro mě španělská vesnice, nicméně manžel se v tom vyzná, tak mu budu důvěřovat, že to udělá dobře. Spáry dám co nejtmavší ať mám pokoj od případných fleků. My jsme s tou dlažbou v domě celkem "šetřili" máme v plánu jen zádveří a špajz (koup. a wc samozřejmě taky). No do dřeva bych nešla, je to opruz co se týče údržby, nicméně dlažba v dekoru dřeva mě moc láká (ale zatím mám vybranou levnější variantu - klasiku tuším 40x40 cm). Ta vymývaná dlažba zní zajímavě, to jsem zvědavá jak to u vás nakonec bude vypadat. Kdy máte v plánu dělat terasu?
     • lucijeje@katty.w  ... jasně, dlažba v dekoru dřeva bude fajn, já ji mám v domě, takže ven už ji dávat nechci .... no sama jsem zvědavá, v pátek jsem koukala v hornhausu a baubachu a těch vymývanejch maj šílenou škálu dekoru, to zas bude něco 😶 ... terasu budemě dělat snad teď někdy na jaře (po nastěhování) - je to opruz bez terasy, člověk furt tahá do obýváku brajgl z venku 😞 (rohožka nerohožka)
      Členem od 29. říj 2007
      59
      profil uživatele

      Další alba od uživatelky katty.w