coverphoto
profesionál

WULITON - LED osvětlení

Interiér - doplňky a dekorace
Nymburk
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Ve firmě WULITON s.r.o. zastávám pozici obchodníka LED materiálem. V oboru LED se pohybuji od roku 2009 a nabité zkušenosti se snažím zúročit ve výběru a doporučení těch správných LED svítidel a materiálů, které zákazník potřebuje. Ve volných chvílích trávím nejčastěji čas s rodinou. Baví mě staré počítače a historická elektronika, která byla oproti dnešním výrobkům velmi kvalitně zpracovaná.
Již 10 let se věnujeme oboru LED osvětlení. Mezi naše zákazníky patří výrobní firmy, elektro montážní firmy, ale i koncoví spotřebitelé.
776100197
Za Žoskou 2506, Nymburk 28802
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Firma WULITON s.r.o. nabízí zejména LED materiál pro další výrobní zpracování v oboru reklamy, výroby nábytku nebo výstavnictví. V průběhu let však byly do sortimentu zařazeny také výrobky pro běžné užití jako jsou LED svítidla a to jak pro domácnosti tak pro firmy a průmysl obecně. Již od samého začátku je naší snahou každý výrobek nabízet v kvalitě odpovídající našim představám. Stává se tak, že mnohé naše nabízené výrobky jsou na první pohled stejné jako konkurenční, ale není tomu zce...

Žádné příspěvky