Dům snů ♥

19. zář 2020
Foto 65 z 336
Dům snů ♥ - Stejné oblečení jako při loňském focení a přece je to jiné.. bydlíme a máme zařízeno!

Stejné oblečení jako při loňském focení a přece je to jiné.. bydlíme a máme zařízeno!

 • vodak01moc vám to sluši vy jste kočka 🙂
  • kucinkaa
   AUTOR
   @vodak01  díky 🙂
   • lucijeje@kucinkaa ... potřebuju ty tvoje boty!!! 😃 vokamcaď prosím?
    • kucinkaa
     AUTOR
     @lucijeje  jsou z deichmannu ale mám je už snad 3 roky
     • lilikuJe to dokonalé. A aby to vydrželo, děkujte Prozřetelnosti. Važte si své lásky a svého domova. Ještě nějaký malý svišť🙂)))
      • kucinkaa
       AUTOR
       @liliku  děkujeme moc vážíme, no svišt by nám to spíš zkazil 😃
       • liliku@kucinkaa  To v každém případě!!! Ale i obohatil. Sama jsem měla po 12ti letech dvě děti. Dceru Ditu a syna Petra. Prostě dva jedináčci, kteří nemuseli spát ani v noci, ani ve dne. Byly to velice chytré, vnímavé, zvídavé a divoké děti a hlavně samorosty. Měla jsem co dělat, abych udržela domácnost uklizenou a čistou. Ale od matky jsem se toho moc naučila. Žila jsem na Slovácku ve dvoubytové rodinné vile se suterénem a velkým hospodářstvím Matka dbala tak na vkus, čistotu a úklid, že jsme se my 4 děti staly domácími otroky. Teda hlavně já a sestra. Na bratry už neměli sílu a dali je na výchovu mně a babičce🙂 V suterénu byla garáž s dílnou, prádelna, krecht, veliká komora, velký sklem s kotlem na ústřední topení a bramborový sklípek. To vše muselo být také stále uklizené, vše na svých místech a sklepní okénka měla záclonky a květináče s muškáty🙂)) Dům byl na samotě, a dokonce se i ulice tak jmenovala🙂)) A kolem dvůr s desítky zvířat, vinohrad, sad, ovocná i zeleninová zahrada, skleníky, před domem pronajatá louka opět s různými stromy, vlastní trávou pro zvířata, rostly tam i houby pýchavky, křemenáče a kozáci. Pak pronajaté pole a ještě kus dál pruh půdy se stromy a trávou. Takže tak jsem byla zvyklá a zvládala jsem to i s dětmi. CHtělo to jen určitý režim a řád. Zato dcera to po narození mého vnoučka totálně vzdala🙂 No, každý žije tak, jak mu to vyhovuje. Lidka.
        • kucinkaa
         AUTOR
         @liliku  Tý jo, to je hrozný, to já zas musím uznat, že jsem si uklízela jen svůj pokoj a vynášela koš a tím to pro mě haslo do 13ti než jsem začala bydlet napůl sama tudíž se začít starat od domácnost, což mě bavilo.. takže to ještěže tak, ale zas jsem byla chůva gratis pro sourozence, což mě teda dost kazilo dětství a jsem ráda, že jsem si čas krátila aspoň blbnutím před kamerou, když už jsem nemohla věčně ven za kamarádkama.. ale já jsem hlavně názoru, že člověk, když si pořídí dítě má mu na 18 let odevzdat život, svoje sny, všechno no.. ale to nikdo nedělá a já bych to dokázala, ale nechci, mám ráda svou volnost, svůj život takový jaký je a tak si pořizuju jen zvířata, u kterých je jediným omezením dovolená, jinak si můžu jít do města na 4 hodiny nepotřebuju hlídání nic, nerozčiluju se, protože psi nemluví, neptají se na furt na něco jak když jsem u kamarádky a po hodině jsem vytočená na maximum 😃 ale itak se jim snažím věnovat, užívat si je, nebudou tu věčně že .. ale prostě chci to nechat tak jak to je a je mi to fuk, že pak budu za 40 let sama, nemám s tím problém, beztak budu brouzdat pořád tu a to mi jako komunikace s lidmi stačí bohatě 😃