Všechno to začalo 30. 1. 2007 , kdy jsme strávili první noc v našem novém bytečku.V listopadu 06 jsme si koupili byt 4+1 v paneláku v dezolátním stavu a začala velká přestavba a celková rekonstrukce.Komplet celý byt jsme zrekonstruovali, od podlah počínaje, vybouráním strého, prohnilého umakartového jádra konče.No mákli jsme si pěkně, ale ta dřina a vynaložený čas za to stál a my teď máme krásné hnízdečko lásky.14 dní na to, přesně na svátek svatého Valentýna mě tam můj miláček za záře svíček a romantické hudby požádal o ruku.A od 30. června loňského roku jsme šťasní manželé.
No a letos jsme se asi zbláznili, pač nás tento kolotoč stěhování a budování čeká znovu a v daleko větší míře. Rozhodli jsme, že si postavíme námi vysněný baráček. Zatím je vše ve fázi vyřizování, ale my se už teď moc tešíme.Stavět by jsme chtěli začít na jaře 09 a uvidíme jak rychle vše půjde a za jak dlouho se budem znovu stěhovat.:-)
Představu o domečku máme jasnou a ve všem se naše představy shodují, takže v tom není žádný problém:-). Postavit by jsme chtěli přízemní domeček typu bungalov s velkou terasou a zahrádkou, kde si jednou budou hrát naše děti.