Zatim jen sníme a plánujem, ale snad v roce 2009 začnem už konečně koumat něco vlastního...i když ne vysněneho, ale budem se snažit, protože to konečně bude něco, kde muže realizovat naše sny alespon zčásti, či postupně.
momentálně jsme od března 2007 v zařizenem podnajmu, 2+1, jsme na to jen my dva, tak zatim to stačí, snažíme se ale rozrůst, takže to stačit nebude, hlavne ne s pronajatym nabytkem.
my jsme ale šikovni a nic nevzdáme, a o tom ten život přece je...budem bojovat :-).
Tak jsme podnikli vic kroků zacatkem prazdnin jsme zacali bojovat u jedne realitky o byt 3+1, ktery jsme vybojovali a ted se prodirame kupou rekonstrukce, uprav a oprav a samozrejme dozivotniho zadluzeni :-).
8/9/2009 jsme prevzali klice od naseho bytu, konecne...a muzem skocit na opravy.
Posledni dva mesice v roce jsme bydleli u tchanu, protoze jsme se museli uz vystehovat z najmu a jeste jsme nemeli ani pomalu hrable do rekonstrukce diky penezum ze stavebky :-(. Ale na Silvstra jsme uz spali ve svem, neni to jeste vsechno a bude se dodelavat postupne, ale jsme stastni, protoze jsme ve svem a za dva a pul mesice budem uz tri, tak hlavne co musime ted dodelat je koutek pro prcka, aby mel vubec kde spinkat :-).