Zatím jen pár nápadů, byteček nám ještě neříká pane, ale kupní smlouva je už skoro vytvořená. 1.4.2009 už bude náš. Hrozně se těšíme. Nejjednodušší bude zařízení nábytku, přítel totiž vlastní firmu na výrobu nábytku. Tady je kdyžtak odkaz na jeho firmu www.hm-truhlarstvi.cz
Před Vánoci jsme podepsali u právníka kupní smlouvu, teď se vyřizují naše stavební spoření a koncem února zaplatíme část korunek. Začali jsme o koupi bytu mluvit asi před rokem. Na podzim jsme objevili v jedné klidné lokalitě docela cenově přijatelnou nabídku, ale přes realitku. Proběhla prohlídka a přes jisté problémy s realitkou jsme odstoupili z jednání a domluvili se s majitely bez realitního makléře. Po Vánocích jsem zjistila, že ta realitní kancelář zkrachovala. Měli jsme fakt štěstí. Původní majitelé jsou věkově blízko nám a stali se z nás přátelé.
19.2. už nám zbývá na konto poslat poslední část peněz!!!!
Začínáme se moc těšit.
S přítelem jsme už byli obcházet různá koupelnová a podlahová studia a máme několik kontaktů na zedníky, instalatéry, elektrikáře a různé jiné pomocníky :-)
Byt jsme už zaplatili, těšíme se na předání klíčů:-)

7.4. nám byly předány klíče, už čtrnáct dnů rekonstruujeme svépomocí. Byly vybourány zdi a dneska, 21. dubna nám namontovali plastové okna.

Přes prázdniny se všechno rozjelo, už máme fajnové omítky, řádí u nás elektikáři, máme vybrané obklady do koupelny a plovoucí podlahy.
když jsme se vraceli z dovči z Alp, stavili jsme se ve Vídni v Kice, podívat se na sedačky. Nááádhera :-)