S myšlenkou postavit si rodinný domek jsme si začali pohrávat už začátkem roku 2007. Nejdříve jsme vybrali typ domečku, a po dlouhém rozmýšlení jsme narazili na dům Kompakt 34 z G-Servisu. Objednali jsme projekt a začali vyřizovat stavební povolení a vyběhávat hypotéku. Po pár měsících obojí vyřízeno. Vzledem k naší časové vytíženosti a nezkušenosti se stavbou jako takovou jsme se rozhodli zadat hrubou stavbu nejmenované stavební firmě. Červenec 2007 první výkopy, základová deska, srpen září se začíná zdít. Bohužel od listopadu 2007 stavba stojí, první nespokojenost s firmou, která se táhne ještě několik měsíců, začátkem roku 2008 jsme se stavební firmou ukončili předčasně smlouvu a rozhodli se, že to dotáhnem vlastními silami do konce. Během léta dokončena kompletně střecha, osazena okna, podzim 2008 hotová elektrika v domě a voda s kanalizací. Další plán omítání musel opět přes zimu počkat, udeřily tuhé mrazy. Jaro 2009 konečně můžeme pokračovat, březen 2009 hotové železobetonové schody v domečku, dozděné poslední potřebné příčky. Duben 2009 začíná se omítat, hotová revize na vodu a kanalizaci, dopadlo to na jedničku, manžel je opravdu šikulka :-). Do konce roku bychom chtěli bydlet, tak doufejme, že tentokrát to už vyjde..

Květen 2009 - omítky stále pokračují, ale jde nám to od ruky :-)

Září 2009 - chystáme se na vylévání podlah.. Přesun jsme prodloužili na jaro, protože do konce roku to s největší pravděpodobností nestihneme.
Položili jsme v domečku podlahové elektrické topení a 30.11.09 se chystá zalití podlah anhydritem, hurráá... :-) Konec listopadu, podlahy zalité a už schnou, teď už klidně může přijít zima :-).
Zima je tady a pekelná, práce na domečku se opět na měsíc až dva zastavily, jelikož např. malování stěn musí prostě počkat na teplejší počasí.. :-(
Během ledna 2010 začínáme opět pracovat. Jsou hotové vnitřní parapety v přízemí, doštukovala se poslední zeď v kuchyni..
V únoru hotový sádrokartonový strop v přízemí..už aby přišlo jaro!!!
Během léta se všude vymalovalo, osadily se vnitřní dveře, dodělaly stropy, ve většině domu hotové podlahy, začala se obkládat koupelna. Vana připravená k obezdění. Chybí zábradlí na schody a schodnice a můžeme se stěhovat :-)..