Pro @kaaccka - Vinylové schody

4
15. čvn 2014
Pro @kaaccka - Vinylové schody - Takto to máme my. Nalepené schody a přes ně lištu v barvě
2
1
Pro @kaaccka - Vinylové schody - Nalepovací lišty - pohled shora
1
0
Pro @kaaccka - Vinylové schody - Toto je nejběžnější způsob položení - na kovovou lištu, část je po vinylem
0
0
Pro @kaaccka - Vinylové schody - Obrázek č. 4
2
0
 • kaacckaděkuji moc, vůbec jsem nevěděla, že se takové lišty dělají, moc se mi to líbí.
  • petrasipkova1paráda, zrovna to ukazuji manželovi, že je to moc krásné, od jaké firmy máte vinyl, a to jsou schodové lišty ? díky za odpověď.
   • mrkvickaaa
    AUTOR
    @petrasipkova1  Vinyl je Gerflor Twist - s větším provozem ho mám čím dál radši, nejde na něm vůbec nic vidět. Lišta je od Profilteam - tuším bělený dub (ale to už si nepamatuju přesně). Jinak ta první fotka detailu odpovídá barevně víc.
    • petrasipkova1@mrkvickaaa  díky moc, v přízemí mám plovoučku Kronospan a je to děs, tak chci do patra dát vinyl, lepší než koberec, a pořád jsem nevěděla jaký, za kolik jste jste ho pořídili ? A nechali jste si ho položit i schody a nebo jste dělali sami ? díky za pomoc !!! 🙂
     • mrkvickaaa
      AUTOR
      @petrasipkova1  Cena se ti bude odvíjet od metrů. Já jsem poctivě obeslala s žádostí o nabídku všechny prodejce ve zlínském, jihomoravském a olomouckém kraji, a potom vybrala tu nejlevnější. Ceny se lištily až o 30%. Přesnou cenu si z hlavy nepamatuji a teď nemám možnost se podívat. Kdyžtak ti mrknu doma. Musíš ale počítat se změnou kurzu koruny. Poptávala jsem jen vinyl bez pokládky a lepidlo. Pokládku jsme si zajišťovali sami známým. Doporučuji ale někoho prověřeného, jde to zkazit celkem snadno.
      • ledoUž máte ty skříně pod schody? Budeme je teď právě řešit, tak bych ráda nakoukla. Děkuji 🙂
       • mrkvickaaa
        AUTOR
        @ledo  Máme, vyfotím ti je večer.
        • ledo@mrkvickaaa  Budu se těšit 🙂
         • marci_mKrásné a úložné prostory taky super ! 🙂
          • kloudova@mrkvickaaa  Můžu se zeptat na ty schody - vinyl - budem mít domek na klíč, ve standardu máme od zádveří, přes chodbu a schody nahoru dlažbu - ta je pro nás moc studená, takže chci vinyl (nebo PVC - právě řešíme) a nejsem si jistá, jestli by se pak vyplatilo použít vinyl i na schody. Bojím se toho, kdo by nám to pokládal, jak by to pak vypadalo 😞 .. jde to všechno přes stavitele, nemůžem mít nikoho svýho. Spíš mě zajímala praktičnost na těch schodech.. děkuju
           • kloudova@petrasipkova1  dobrý den, hledám inspirace na vinyl, pvc a koberec...a čtu o tom, že jste byla tehdá názoru - vinyl lepší než koberec ...Jak to máte teď? já uvažuji nad tím (jsme s manž. kobercoví), že do patra -ložní část půjde všude koberec a přízemí, kromě zádveří a schodů nejspíš - dlažba. děkuji za info.
            • mrkvickaaa
             AUTOR
             Já jsem s tím spokojená moc. Schody jsou o dost teplejší než dlažba, údržba je bezproblémová. Taky máme všude stejnou podlahu. Ale upozorňuji, že pokládka na schodech byla síla, hlavně je udělat dostatečně rovné. I když jsme si to dělali sami... já nevím, jak šikovnou firmu máte.
             • mrkvickaaa
              AUTOR
              @kloudova  Jinak v celém obytném patře je koberec, vinyl bych tam třeba zase nechtěla, koberec je teplý, dítě si nehraje na studeném... mně to tak vyhovuje. Tam, kde je větší pohyb lidí, je vinyl, v pokojích nahoře plošný jednobarevný koberec v tónu, chodíme tam bosky. Dole přece jen, když nejede podlahovka, občas vytahuji papuče.
              • kloudova@mrkvickaaa  My si právě chceme nechat nahoře taky všude koberec, krom koupelny, tam bude dlažba určitě. Spodek právě řeším tu kuchyň a KK, obývák chceme taky koberec, sice to bude asi nic moc přechod, ale když už jsme nemohli díky málo penězům do tý podlahovky, tak nám to tam bude takhle příjemnější.
               • kloudova@mrkvickaaa  Já si nejsem právě moc jista tím, kdo nám ty podlahy bude vůbec dělat. Je to stavba na klíč a veškeré firmy si zajišťuje, bohužel, sám stavitel a nechce slyšet slovo o našich dodavatelích, což je jasný, že chce mít výdělek na všem a všude 😞 . Ale chápu ho zas na druhou stranu, ale ještě víc mě to štve no. Jenže nebylo moc na výběr v naší situaci.
                • mrkvickaaa
                 AUTOR
                 Ono není špatné, když si to bude dělat celé sám. Když to zkazí, můžeš mu to reklamovat. Když dělá jednotlivé části pokaždé někdo jiný, svalují pak vinu jeden na druhého - ten udělal špatně podklad, ten to špatně nalepil... nedomluvíš se. My i ten koberec máme ve stejném tónu jako vinyl. Jen jak je světlý, do obýváku bych ho nedala. Nahoře nejíme, dítě kreslí dole, v kuchyni apod. Plošný koberec se špatně mění.
                 Členem od 2. úno 2012
                 116
                 profil uživatele

                 Další alba od uživatelky mrkvickaaa