19. úno 2013

Rekonstrukce se blíží k závěru - Ještě není zcela dokončená13/25

Ještě není zcela dokončená

 • tanka72úžasná retro troba🙂
  • skornmůžu se zeptat prosím..kuchyň je vyzděná vámi? hledám teď všemožně info..budeme se do toho pouštět a moc bych uvítala tipy a triky co jak.Jinak bydlení máte úžasné teda....a ještě co je to za dlažbu co máte na zemi..moc krásné opravdu moc!
   • mumisek76
    AUTOR
    @skorn  Jé, děkuji za uznání, drahý bude mít radost🙂 Jo, tu kuchyň jsme vyzdili z Ytongu a natáhli lepidlem, nakonec štuk. A aby nepraskaly překlady nad jednotlivými dvířky, tak jsme je ještě zpevnili takovými kovovými pásky, každé železářství vám je uřízne na míru.
    No a desku máme z Ikea, nařízli jsme si ji na míru až na místě a ze spodní strany je deska pospojovaná takovým zápustným šroubením, sehnali jsme ho v Baumaxu, na kuchyňské desky se užívá běžně a spáry mezi jednotlivými kusy pracovní desky jsou ještě spojené silikonem. Ta deska byla nejtěžší, je docela problém dodržet přesně stejnou výšku podkladu, trošku jsme ji museli dorovnávat.
    No a potom dvířka, ta jsem vzala ze staré linky a natřela a trošku napatinovala a vnitřní police jsme nařezali a nalakovali přímo na míru až úplně nakonec.
    Byla to sice docela práce, ale kromě spotřebičů a desky nás to nestálo skoro nic. Takže se není čeho bát🙂
    O dlažbě písnu přes inzerát...
    • skornMoc děkuji za vyčerpávající info.Jsme teď ve fázi kreslení a vymýšlení, jak jí uspořádat..nechceme ji obkládat dlažbou, chtěla jsem jí také jen vyštukovat a natřít něčím otěruvzdorným, navrch dřevěnou desku..horní skřínky nebudou..řešíme systém šuplíků a jak ji ošetřit uvnitř vzhledem k možné vlhkosti apod...dvířka budeme asi kupovat v ikee...ani nebude velká , tak snad to zmákneme..a když to vidím s tou dlažbou uááá🙂 dám vědět a moc , moc děkuji🙂