Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

na_aty NEAKTIVNÍ

Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
na_aty
Prosím o radu! Nevydržela jsem a objednala jsem si do ložnice TV, neboť se nedodřu ani ke zprávám natož k nějakému filmu. Ložnici máme prostornou, dispozičně ji musím umístit přesně naproti posteli, protože tam jsou zásuvky, anténa. Chtěla jsem ji pověsit na zeď, na což se mi manžel trošku vysmál, protože příčka je postavená z "8" ;-) No a teď... Zobraz celou zprávu
na_aty
Neprodával jste tu někdo tuto stoličku, prosím? Hodila by se mi do předsíně a nemů bohužel již najít. děkuji za tipy ;)
na_aty
Střecháčci, máte někdo předplacený časopis o vaření Apetit? Chodí Vám čistě jen samotný časopis nebo i s dárkem, který je přílohou , když si ho koupím v trafice. Díky ;)
na_aty
Střecháčci, kolik platíte za pojištění u novostaveb (my začátek stavby 2009 a kolaudace 2012) nemovitosti a domácnosti celkem prosím? My máme u ČP a přišel mi výměr na nemovitost 3835,- a na domácnost (tam mám ještě pojištění odpovědnosti občanů pro celou rodinu) 3745,-. Takže celkem 7580,-. Je to hodně? Myslela jsem, že mě trefí!!! ;( Děkuji!
na_aty
Poraďte mi venkovní gril, se kterým jste spokojené ;)Díky!! Nebo nějaký tip na gril v akci...
na_aty
Holky, když jste sázeli např.mateřídoušku nebo jiné půdopokryvné kvetoucí trvalky, dávali jste pod ne stejně folii? Rozrůstají se? Díky..
na_aty
Registrace: prosinec 2010
Bydliště: Region Chrudim
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 22
Líbí se mi tyto fotoblogy (16)
Moje kolekce