Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

nickisek NEAKTIVNÍ


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
nickisek
Nejsem si úplně jistá, jestli bych si sama poradila s výrobou dřevěného vyvýšeného záhonu, proto bych chtěla požádat ty z vás, kteří ho doma máte, jestli mi můžete dát odkazy na prodejce, případně podle jakého návodu jste si ho vyrobili :) Fakt po něm toužím hrozně moc a abych byla připravená na příští rok, je nejvyšší čas začít :)
nickisek
Mohl byste mi někdo poradit co s tvrdou vodou v RD, prosím? Už mě to vytáčí, myčka myje na prd, pokožku mám úplně vysušenou a začaly se mi dělat lupy. Ani nechci domýšlet co se děje uvnitř pračky. Určitě to bude chtít nějakou razantní změnu, asi filtry nebo nějakou čistící sanici? Nevyznám se v tom, budu vděčná za rady, případně i cenové rozpětí, děkuji :)
nickisek
Jsem zamilovaná! Přeji všem krásné pondělí :-)
nickisek
A já si pořád říkám, že ten nezralý angrešt nějak prořídl...
nickisek
Miluju volné soboty. Hezký víkend přejeme! :-)
nickisek
O víkendu nám příroda nachystala překvapení. Když jsem šla v neděli ráno venčit, našla jsem před domem u silnice na zemi rorýse. Probudila jsem manžela, ať ho hned pohřbí, že si nezaslouží, aby ho rozmetala auta. Když ho vzal do ruky, začal se bránit, byla jsem moc šťastná, že žije. Nechali jsme ho odpočinou a pokusili se ho vypustit. Bohužel... Zobraz celou zprávu
nickisek
Už i večeři máme v krabicích :-))))
nickisek
Jsem unavená, ale šťastná. V sobotu se stěhujeme a těším se na to víc jak na Vánoce :)
nickisek
Nikola
Registrace: říjen 2012
Příspěvků: 5
Inzerátů: 0
Přátelé: 18
Líbí se mi tyto fotoblogy (15)