Hliníkovy plot

10
29. čvc 2021
Chtěla jsem hliníkový plot, bezúdržbový .....
Hliníkovy plot - Obrázek č. 1
Hliníkovy plot - Obrázek č. 2
Hliníkovy plot - Obrázek č. 3
Hliníkovy plot - Obrázek č. 4
Hliníkovy plot - Obrázek č. 5
Hliníkovy plot - Obrázek č. 6
Hliníkovy plot - Obrázek č. 7
Hliníkovy plot - Obrázek č. 8
1
Hliníkovy plot - Sloupek začal reznout :-)
Hliníkovy plot - Dnes přijela druha parta napravit špatnou montáž první party. Opět se to nepovedlo. Montaznici byli ale slušní a poničený plot si odvezli. Na podezdivce zbyly jen sloupky a plot se bude předělávat. Opět..... nemám sílu mít vztek.
 • ajagachovaach jo, dnes stojí vše plno peněz a firmy si neváží zákazníků....Předpokládám,že máte zaplaceno 😞 já mám pocit,že dnes najít schopné lidi, firmy je nadlidský ukol....my reklamovali na baráku snad vše co šlo
  • Petra Loukotová
   AUTOR
   @ajagachova  zaplatila jsem 60 procent ceny zakázky. Chapu,ze se montaznici nepovedou, firma by se k tomu ale mela postavit čelem a rict, jak a kdy se to opravi a dodelá.
   • zmrz_lina@petraxname  a co ti na to řekli?
    • Petra Loukotová
     AUTOR
     @zmrz_lina  telefonicky prislibili napravu, to ale nevideli fotky. Poslali jsme 2 maily s fotkama s dotazem jak a kdy se to bude resit, ale odpoved zadna. Co na to rict ...
     • zmrz_lina@petraxname  ty jo, to bych majitele prudila o106. Já jsem ho tehdy vyprudila kvůli nedodržení termínu tak, že přijel instalovat osobně a dotáhl s třema flaskama nějakýho brutálně drahýho vína. Ale plot jako takový máme tedy bez chyb.
      • dvvvZdravím, od Luxline máme zatím nejlepší cenovou nabídku na t ento typ plotu, ale teď když vidím toto, tak mám trošku strach. Vyřešila to s váma firma nějak?
       • Petra Loukotová
        AUTOR
        @dvvv  firma dela mrtveho brouka, na sms, emaily, volání nereagují, nebo se vymlouvaji. Ubehlo 10 tydnu od slozeni zalohy a i 14 dnu od uplatnene reklamace (firma slibila napravu do 14 dnu), otazkou je, zda se vubec da reklamovat nepredana zakazka. Montaznici beze slova opustili stavenište, aniz by se plot predal. Bohuzel se budu muset obratit na právnika.
        • dvvv@petraxname  :-O tybláho, takže tato firma nepřipadá v úvahu
         • Petra Loukotová
          AUTOR
          @dvvv  dnes jsem se poradila ve spotrebitelske poradne Dtestu, firme zavolala, slibili,ze montazi odrene dily odvezou a pristi patek vse daji do poradku. Abych nebyla nespravedliva - plot je hezky, ale komunikace firmy a montaznici - to vse je tragedie.
          • mitomaTak tohle bych je nechala odvést. Nechte jim poslat od právníka dopis a uvidíte jak rychle budou jednat.
           Členem od 28. led 2012
           162
           profil uživatele

           Další alba od uživatelky Petra Loukotová