Tyto stránky mi hrozně pomohly při hledání toho co bych chtěla a co se mi hrozně líbí a tak konečně, když už se něco začíná rýsovat zakládám alba, kde bych chtěla dát hodně postupně fotky, ze kterých jsem vybírala, fotky toho použijeme....aby i další mohli hledat inspiraci.

3.6. Objeven na sreality, okamzite volano realitce a druhy den prohlidka, sel jen manzel protoze byla vecer a dceri bylo 11m, tak jsem nemohla.
Bytu je u nas na slidlisti malo, takze jak se objevi je hned 10 zajemcu (a žádná možnost smlouvání ceny:-(), takze i pres to, ze je tady horsi parkovani a uz to tady nenu tak hezke jak u nas o 50m dal, tak jsme slozili rezervacni poplatek.
Cerven, cervenec reseni hypoteky
1.9. Predani klicu. Ale vzhledem k velmi vazne nemoci tatinka a 13m dceri, ktera vstava xxx krat za noc, starsi dceri v 1. Tride mam jine starosti nez resit byt.
Rijen statik, kvuli probourani 2-3 otvoru v nosnych zdech, nakonec jen 2.
Listopad projekt na stavebni povoleni.
Prosinec podano na stavebni urad.
Jak je psáno výš o ceně nešlo smlouvat, takže bohužel cena byla vyšší než bychom chtěli a tak zbývá méně na rekonstrukci, ale snad to nějak postupně zvládneme.
Leden 2016:
koupelna se rýsuje, jen vybrat ze dvou variant a vybrat finální zařizováky....
dále pokračuje řešení kuchyně, která je nejhorším oříškem, vzhledem k málo místu u oken a dalším omezujícím věcem...

Přidala jsem fotky původního stavu bytu při koupi. Bohužel ty fotky z realitek hodně klamou. Byt vypadá hezký, ve skutečnosti bylo skoro vše špinavé, každý pes jiná ves, všechno někde neuměle a šluprtácky přidělávané, přilepované...majitelé stavěli baráček, takže tady šetřili....možná najdu ještě fotky focené mnou

Březen 2016: máme konečné varianty kuchyně, koupelny, pokojíčku, chodeb....30.3. po víc jak 3měsících máme stavební povolení na vyřezání 2 děr do nosních zdí. Hurá, takže za 14 dní řezání panelů a pak zbytek...voda, elektrika už se dělá.