Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

Pevná, ale lehká. Synus, nová střešní krytina značky Terran

Nová střešní krytina z produktové řady Terran si vás získá nejen svým moderním tvarem, ale i nízkou hmotností. Synus tak představuje ideální řešení při rekonstrukcích střech, ale může se stát i pýchou vaší novostavby.

Pokud uvažujte o stavbě rodinného domu nebo se ho po letech konečně chystáte rekonstruovat, výběr vhodné střešní krytiny je jedním z rozhodnutí, které vás v blízké budoucnosti čeká. Ověřenou a oblíbenou alternativou je betonová střešní krytina, která vyniká svou pevností, dlouhou životností, barevnou stálostí, elegancí i poskytovanými zárukami. 

Jedinečný vlnitý profil

V portfoliu značky Terran aktuálně najdete pozoruhodnou novinku v podobě střešní krytiny Synus, která může představovat ideální řešení i na vaši střechu. Vedle klasické či moderní střešní krytiny se tak v nabídce objevuje krytina s jedinečným vlnitým profilem, který svým tvarem věrně kopíruje sinusoidu. Příčný zvlněný profil však není zajímavý jen po vizuální stránce, hlavní deviza nové střešní krytiny spočívá zejména v její opravdu vysoké pevnosti a z toho vyplývající mimořádné životnosti.  

Kvalitní materiály, výjimečné vlastnosti  

Střešní krytina Synus se vyrábí z vysoce kvalitního barveného betonu s dvojnásobnou povrchovou úpravou. Patří do kategorie krytin, jejichž povrch se upravuje najpoužívanejšími a nejověřenějšími nástřiky. Synus tak disponuje nejen vysokou pevností, ale i dobrou rezistencí, barevnou stálostí a také na pohled atraktivním hladkým provedením.     

Lehká, ale mimořádně odolná

Synus zaujme i svou nízkou hmotností. Střešní krytina patří k nejlehčím v portfoliu značky, přičemž hmotnost jedné tašky je asi 4 kg. Představuje proto ideální volbu v případě rekonstrukcí starších domů, kde se například nepočítá s výměnou krovu. Zajímavá však bezpochyby je i v případě novostaveb. Díky svému elegantnímu tvaru a dvěma módním barevným provedením se uplatní prakticky na každé střeše.

Nízká hmotnost střešní krytiny je vítaným parametrem. Synus je mimořádně odolný proti jakýmkoli povětrnostním výkyvům - odolá tuhým mrazům i silné vichřici. Důležité je správné nadimenzování střechy, díky kterému zvládne střešní krytina vysoké zatížení i nepřízeň počasí. 

Dlouholeté záruky

Nespornou výhodou materiálu jsou i dlouholeté záruky. Na produkty Synus poskytuje značka Terran 50ti letou záruku, která se vztahuje na vodotěsnost, přesnost rozměrů a mrazu vzdornost.

Střešní krytina Synus

Rozměry:

330 × 420 mm

Hmotnost:

3,9 kg / ks

Spotřeba na 1 m 2 :

asi 10 ks

Bezpečný sklon:

od 22 °

Barevnost:

hnědá, červená

Přidané 14. zář 2015.  •  To se mi líbí
pr_clanek  
Přidané 14. zář 2015.