Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

Schiedel uvedl na trh nový komínový systém Permeter Smooth Air

Schiedel, leader ve vývoji a výrobě komínových systémů představil na našem trhu inovovaný lehký nerezový komínový systém Schiedel Permeter Smooth Air. Tento komínový systém navazuje zejména z hlediska estetického na svého předchůdce komínový systém Schiedel Permeter. Ale jak vzhled, tak funkce byla posunuta o kus dál. 

Komínový systém Permeter Smooth Air reaguje na zvyšující se poptávku po krbových kamnech, která si žádají bezpečný odvod spalin. Stále důležitější roli u komínových systémů hraje i estetické zpracování. Poslední novinka společnosti Schiedel splňuje obě tato kritéria na 100%. Popisovaný komínový systém je vhodný pouze pro spotřebiče na pevná paliva. Novinkou je ale přívod vzduchu potřebného k hoření meziprostorem komínového pláště, což je výhodné zejména v nízkoenergetických domech s řízeným větráním a rekuperací tepla. Přívod spalovaného vzduchu komínovým pláštěm byl doposud standardem pouze u prémiových keramických komínových systémů.

Zajímavá je i estetická stránka celého systému. Po celé délce komínového tělesa zmizely klasické spoje se sponami. Výsledkem je hladký komín velmi elegantního vzhledu. Zákazník si stále může vybrat ze tří barevných provedení: bílé, šedé a černé. Komín je tak možné sladit s interiérem nebo ho naopak barevně odlišit a nechat ho vyniknout.

Přidané 30. črc 2018.  •  To se mi líbí
pr_clanek  
Přidané 30. črc 2018.