Stavět či nestavět, toť otázka

8. čvn 2022

Vyplatí se stavět, mám čekat na pokles cen za stavební materiál? Takovou otázku si jistě klade ne jeden člověk, který uvažuje o stavbě domu. A na jednoznačné odpovědi se neshodnou ani mnozí odborníci. Co však platí a platit bude i nadále, že vlastní nemovitost je rozumnou investicí.

Ceny stavebního materiálu

Žijeme v turbulentní době, která přináší mnohá úskalí, včetně zdražování  stavebního materiálu. V obecné rovině ceny materiálu příliš neovlivníte. To, co však ovlivnit můžete, je správná volba materiálu, který vám v budoucnu ušetří nemalé peníze na samotný provoz domu.  

Výběr správného stavebního materiálu se vyplatí

Pokud přemýšlíte nad druhy cihel, které byste měli po změnách pravidel pro novostavby v roce 2022 použít, pak správnou volbou pro stavbu moderního domu je zdicí systém Sendwix od KM BETA. Jedná se o přírodní, pevný a trvanlivý materiál s výbornými akumulačními i akustickými  vlastnostmi.  Práci s ním, díky jeho přesným rozměrům a konstrukční jednoduchosti zvládne i laik a na jeho rovný povrch se dobře aplikuje i v dnešní době nezbytné zateplení.

Kvalitní střecha je základ

Stejně jako kvalitní základní konstrukce je důležitá dobře zvolená krytina. Při jejím výběru jsou důležité její funkční vlastnosti a samozřejmě i estetická stránka. Betonová střešní krytina od KM BETA vyniká nejen svým designem, ale svou pevností a odolností proti rozmarům počasí, takže se vám bude pod ní klidně a bezpečně spát. V KM BETA naleznete pod jednou střechou široký sortiment střešních tašek včetně betonových střešních doplňků.

KM BETA má krytinu i pro fotovoltaiku

Plánujete v rámci úspor elektrické energie na svou střechu umístit solární panely, pak i pro vás má KM BETA řešení a v  nabídce naleznete speciální kolektorové tašky, které zajistí bezpečné a  funkční osazení kolektorů.

Jaká je dostupnost materiálu od KM BETA

Určitě vás napadlo, že byste rádi začali co nejdříve, ale v dnešní době jen sehnat stavební materiál je umění. Můžeme vás ujistit, že dodací lhůta u KM BETA  je obvykle 1 – 2 měsíce a někdy může být i kratší.
Kde je stavební materiál od KM BETA skladem vám rád poradí regionální manažér společnosti KM BETA, kontakt na něj naleznete zde