ŠTĚDRÝ VOUCHER NASTAL

6. pro 2023

KOUZLO VÁNOC PROMĚNÍ VOUCHER HELUZ AŽ NA DESTINÁSOBEK PŘI NÁKUPU CIHEL

Zakoupením Štědrého voucheru HELUZ za 5 000 korun získáte při následném odběru stavebního systému HELUZ v ceně 100 tisíc korun odměnu 10 tisíc korun. Odměna roste až do výše 50 tisíc korun při nákupu cihel za 500 tisíc korun. 

                   

Postup

Jak zhodnotit Štědrý voucher HELUZ

1. Objednejte Štědrý voucher do 20. 12. 2023
    Štědrý voucher HELUZ objednáte na webu heluz.cz/voucher

2. Zaplaťte voucher   
    Po úspěšné objednávce přijde na váš e-mail potvrzení s platebními údaji. Jakmile zaplatíte a my                  obdržíme vaši platbu, zašleme vám do e-mailu voucher s unikátním kódem. 

3. Nadělte pod stromeček 
    Dejte voucher pod stromeček sobě, svým dospělým dětem, nebo známým, kteří staví z cihel HELUZ.        Překvapíte je hned dvakrát – dárkem i tím, jak se zúročí. 

4. Nakupte stavební materiál HELUZ v roce 2024   
    Nakupte stavební materiál HELUZ ideálně na stavbu vašeho domu. Od faktur za materiál vystavené          v roce 2024 se bude odvíjet výše odměny, kterou následně získáte.
    Prostudujte si podmínky akce.  

5. Uplatněte voucher do 28. 2. 2025  
    Poukaz a veškeré další náležitosti (faktury za stavební materiál atp.) je možno uplatnit do 28. 2. 2025        na webu heluz.cz/voucher. Při splnění všech podmínek bude dotace vyplacena na účet uvedený
    v objednávce voucheru.

6. Kupte si něco pěkného  
    Do 30 dnů od uplatnění voucheru přijde na váš účet (případně účet uvedený v objednávce) odměna v      rozsahu 10 až 50 tisíc korun. Kupte si za ně něco pěkného do vašeho domu.

Podmínky akce zde https://www.heluz.cz/cs/voucher/podminky