S Davídkem jsem se seznámila 20. dubna 2003. Cca po půlroční známosti jsem se mu tak trochu drze nakvartýrovala do jeho bytečku na pražském Žižkově, který zrovna v tu dobu pracně rekonstruoval. Byt je to skutečně krásnej...však si na něm dal záležet :-) ale taky maličkej (pro rodinu, kterou plánujeme) a tak jsme se v roce 2006 začali poohlížet po nějákém tom pozemku, na kterém bychom postavili domeček pro naší budoucí velkou rodinu :-)

Nejprve to vypadalo zcela beznadějně...když už se nám nějáký pozemek líbil, byl neskutečně drahý a když nám zase vyhovovala cena, tak umístění pozemku nebylo zcela dle našich představ. Až v lednu 2007 přišla nabídka od místního podnikatele, který koupil pole, které rozparceloval a tak jsme se stali vlastníky pozemku v městě Zásmuky!!!

Mezitím jsme s naším projektantem finalizovali konečnou podobu našeho domečku. Měli jsme přesnou představu o tom, jak by měl domeček vypadat - dispozičně i zvenku :-) Na panu projektantovi už jen bylo to odborně nakreslit, abychom dostali stavební povolení :-)

A začal kolotoč administrativy: smlouvy na koupi pozemku, katastr, stavební povolení, vyřízení všech možných povolení, žádostí a přívod dočasné elektriky. Zároveň s tímto jsme jako sdružení vyřizovali i stavební povolení a výběr dodavatele na výstavbu sítí - kanalizace, plyn, vodovod, elektrika.

Vše se podařilo a k nám do "satelitního městečka" jednoho dne přijeli bagry, náklaďáky a začalo se s výstavbou inženýrských sítí.