Březen 2011: Tak celý popis alba už neplatí :-) O víkendu jsme se hecli s výběrem a nákupem, dneska konečně dodělali:-) Máme světýlka v obýváku a nad jídelním stolem a kuchyň jsme dokompletovali světelnou policí :-) Chybí ložnice - ty jsme chtěli koupit, šli najisto a světla nebyla, pak chybí venek - tam je naštěstí také vybráno, jen koupit, poslední do koupelny přijde v květnu (výrobce neměl dovyrobeno) a v podkroví chybí pokoje, ale také je vybráno. A ještě šatna a prostor kde budou vestavěné skříně, tam zatím není potřeba, žárovky to jistí :-)

září 2011: Bydlíme v domečku od července a se světlem se toho zatím moc nezměnilo......

jedeme na žárovkách, nijak to nevadí, ale rádi bychom už někdy světla měli... jenže se nemůžeme dohodnout a navíc to nějak nestíháme vybrat :-)))) tak snad přes zimu, tady jsou některé tipy a typy, co se nám líbí docela oběma.. :-)

Prosinec 2011: Změnilo se jen to, že světla máme v předsíni, kuchyni, na našich pidichodbičkách a v pracovně.. (a zářovky do garáže jsou složené v pokoji)

Už se nám i něco líbí, bylo by vybráno, ale risknout to z netu, bez toho, že bychom to viděli naživo si asi netroufneme..