Projekt - Zastavěná placha 168 m2
Užitná plocha 130 m2 + 18 m2 terasa1/3
Zastavěná placha 168 m2 Užitná plocha 130 m2 + 18 m2 terasa
 • maty56Zajímavý půdorys. Napadla mě jedna změna, otočit špajz o 90 stupňů, tím pádem by se do něj z linky dal udělat "tajný vstup", vypadá to podstatně líp, než dveře na konci zdi vedle lednice. Příp. by tak mohl mít i okýnko na větrání.
  • snalinka
   AUTOR
   @maty56  ty jo, to je dobrý nápad. To nás vůbec nenapadlo. Původně byl vchod do špajzu z obýváku, což jsem rovnou zavrhla a jen jsme dali vchod z kuchyně a víc to nějak neřešili. To je docela škoda, teď když to vidím, tak by to bylo fajn. 🙂
   • maty56@snalinka  už máte hotové základy? @snalinka   protože do doby než nemáte roztahané vývody na odpad, vodu, by se s tím dalo něco dělat
    • snalinka
     AUTOR
     @maty56  nemáme, čekáme na povolení, ale vše je to v projektu a nemůžeme se odchylit, ani ho předělat. Jsme pod drobnohledem souseda, tak mu nechceme dávat jakékoliv podněty, že je něco jinak. Kvůli dalšímu oknu by se museli předělávat hasiči a další papírování potom kvůli kolaudaci a to zas nám za to nestojí.
     • maty56@snalinka  Tak ten špajz udělejte bez okna, ale to otočení by půdorysu rozhodně prospělo. soused u kolaudace předpokládám nebude, změny v půdorysu by u kolaudace neměly vadit, obzvlášť když to neohrozí statiku objektu, požární bezpečnost a pod.
      • maty56@snalinka  pokud jste ve fázi čekání na povolení, určitě se ještě s tím dá něco dělat, určitě bych to komunikovala s projektantem a úředníkem na stavebním úřadě. pokud bude sousedovi vadit posunutí okna v technické místnosti o 20 cm, to mu neprojde. jeho to nijak neohrozí.

       Další fotky z alba Projekt

       Zobrazit více fotek