Bez čeho by se mi stavělo hůř ... - Vědro stavební 90l - od 120Kč10/28
Vědro stavební 90l - od 120Kč
 • teronBohužel to moc nevydrží, pořad kupujeme další a další.
  • stavar2015
   AUTOR
   To je tak, když potřebujete někam namíchat dva pytlované betony. Míchačku vytahovat nechete, tak to patláte lopatou v kolečku. Prdlajs. Plastové vědro využijte snad v každé fázi hrubé stavby a ani potom se neztratí. Já v něm namíchal omítky na celej dům. V pohodě v něm zpracujete 60kg směsy, a hlavně se dobře myje. Mám z DEKTRADE, cena kolem 100kč.
   • stavar2015
    AUTOR
    @teron  Hele - mám dva od začátku stavby a až při omítkách, jsem si ho blbec prorazil, když jsem do něj sklepával omítku ze stahovací latě... Už je nekupuju v OBI. Tam jsme bral tyhle černé kýble, a ten šel do kytek jeden za druhým. Bohužel DenBraven - což mě zaráží, protože jinak jejich stavební výrobky jsou velice kvalitní. Podle mě, pro hoby markety vyrábí nějakej dostupnej, levnej, na kvalitě ošulenej šunt. Zkus koupit jinou značku.
    • teron@stavar2015  Buď to hodně drbe míchadlo a nebo to, že tam manžel nechává tu maltu ztvrdnout, a pak do toho buší jak hluchej do vrat. A nebo je to prostě na pí... 😃. My to nejčastěji kupujeme v Hornbachu, protože je to nejmenší zlo, mají otevřeno o víkendu.
     • stavar2015
      AUTOR
      @teron  no, já jsem ten poctivej, co to zabalí 30 minut před tím, než je tma, a komplet po sobě uklidí, vypucuje nářadí, vrátí ho na své místo, vymyje kýble a vědra, pěkně kartáčem ... 🙂 ... je fakt, že míchadlo tomu dá za uši slušně, ale opravdu, kdybych tomu prvnímu neprorazil dno stahovací latí, jsou oba úplně v pohodě ...
      • teron@stavar2015  No s tím mytím je trošku problém 😃. Nejsme připojení na vodu, takže to není tak jednoduchý. O mytí nářadí se starám obvykle já, to většinou přežívá.